Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ТОБІ!!!!

23 февраля´07 12:35 Просмотров: 381 Комментариев: 2
Я знаю, що ти нас мабуть все ніколи не бробачиш!!!! Я б і сама такого не пробачила... Але я дуже хочу попросити у тебе пробачення... я не знаю що на нас тоді найшло... Хоча ні! Знаю... Ми чудово знали твій характер і знали , що ти прийдеш і почнеш знову біситися.... дуріти....тибрити з холодильника магніти....розкидувати все.....коротше з'їзжати з глузду.... і вирішили не відкривати, бо ти б ввійшла ну і почала б все це робити.... а нам просто хотілося побути на самоті...... а не сказали бо знали, що ти не зрозуміла б.... хоча, якби ми хоч раз тобі сказали , то побачили б (напевно) що ти розумієш..... ну і не відкрили.... І це нас Зовсім не виправдовує! Тільки тепер я зрозумііла що ми поводилися як справжнісінькі сучки! і МЕНІ ДУЖЕ СОРОМНО... Дуже побре пам'ятаю як ви завжди сварилися з Дашою, а я була миротворцем... Тепер все по-інакшому.... І знаєш, не сердся на неї, бо це була моя ініциатива.... Я справжня тварюка.... І мені дуже тебе бракує....будь ласка пробач мені!!!
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Bummy  (аноним)  23.02.2007, 13:58
Оценка:  0
Bummy
Знаеш, мабуть десь дуже глибоко в душі я вас пробачила, але так глибоко, що не можу сказати, що я вас пробачила, і мабуть вже ніколи не зможу... Просто мені настільки боляче, що я не можу навіть сама зрозуміти, чи зможу я все це пробачити... Мені прикро, але таких відносин, як у нас були, вже точно ніколи не буде... :04:
Rikk@    23.02.2007, 13:58
Оценка:  0
Rikk@
пройде час....і ти все вирішиш......ми всі втрьо наробили багато помилок! Я не вигорожую когось із нас... всі втрьох "хороши"... чому ми тоді глюканули я тобі написала... так що вирушувати все тобі..але знай, якщо ти щось надумаєш - в моєму сердці завжди буде місце ля тебе!
Реклама
Реклама