Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Епос про втому. Екстракт.

24 февраля´07 12:44 Просмотров: 490 Комментариев: 2
Одного дня я зрозуміла, що втомилася. І тоді я почала всіх посилати.
"Ідіть нахуй," - казала я всім. - "Невже незрозуміло?"
_ _ _ _ _ _ _ _
І я їла оливки з лимоном і наливала собі ще яблучного соку з ваниллю і корицею. А навколо була тиша, благословенна тиша.

І я підкладала під спину подушку і дивилася рожеві фільми про яскраве, смугасте, прекрасне вигадане життя. А десь проходили неяскраві лекції - як африканські слони: неквапливо, байдуже, невпинно і - повз мене.

І я нервово згортала віконце з переговорами про статус Косово і починала писати якійсь людині, що все буде добре, думаючи, що саме тепер займаюся справжнім конструктивом.

І я.....
_ _ _ _ _ _ _ _
А ще одного дня я зрозуміла, що втомилася посилати всіх нахуй. І тоді....

Я ще не знаю, що було тоді.

Плейліст: з фільму "Пітер ФМ" - тема головної героїні, вона ж рінгтон на її телефоні.
Мелодія, що постійно зі мною, навіть коли я цього не помічаю. Мелодія - як одяг, емоційний одяг. Тепер і на моїй моторолці також грає "Пітер ФМ".
Мелодія - як друг. Друг-кіт, а не друг-людина. Друг, здатний подарувати скільки завгодно тепла і доброти, але до лампочки, якщо твоє власне зло і бруд при цьому залишаються в тобі.

Хочу диск треків з "Пітера ФМ". Треба попитати на розкладках.
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Ватель    24.02.2007, 20:35
Оценка:  0
Ватель
то був би найкращий друг-дзвіночок. Він не втече, коли йому набридло, він не скаже, хочу їсти - тільки підзаражай телефону, він буде весь час дарувати тобі гарний настрій, аж до поки тобі не остогидне. Йому за це нічого не буде. Тепер зрозуміло, нащо японці вигадали тамагочі. Вони були не для дітей.
Пустельник_    24.02.2007, 20:35
Оценка:  0
Пустельник_
Всьо. Порішали. Більше жодного листа і комента, дружимо кожен зі своїм телефоном))))) Тільки підзаряжай, а всі бублики дістаються тобі......)))

А в мене ніколи не було тамагочі=((((((( (хникаю)
Реклама
Реклама