Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ліс у якому всіх били...

25 февраля´07 11:08 Просмотров: 526 Комментариев: 0
Кріт був маленьким і сліпим. Він не був злим. Він посто добре робив свою справу. Це він підїв дерево, яке впало на Дятла. Про це ніхто не довідався, і тому його не побили. Його взагалі рідко били, частіше лякали. Але його було дуже важко налякати, тому що він був сліпим і не бачив, що його лякають. Коли не вдавалось налякати Крота, звірі дуже засмучувались. І били Ведмедя. Тому шо було дуже прикро. Одного разу Ведмідь теж захотів налякати Крота. Але Кріт не злякався. Тому що Ведмідь його вбив. Ненавмисно. Просто Ведмідь був дуже незграбний. І звірі його дуже сильно побили. Навіть не дивлячись на те, шо Ведмідь сказав, що він пожартував. Погано, коли твоїх жартів не розуміють.
Лисиця була дуже хитрою. Вона дуже просто могла обдурити кого завгодно. Коли їй це вдавалося, її не били. Але іноді їй не щастило. І тоді її били. Били всім лісом. І вона вже не могла кого-небудь обдурити. Тому що дуже важко кого-небудь дурити, коли тебе б’ють. Одного разу її побили насмерть. Так ,брехня завжди вилізе назовні .
Кабан був великим, сильним і страшним. І тому його били тільки всім лісом. Або просто кидали в нього камінням, Кабан цього не любив. І одного разу вночі він заховав все каміння в лісі. За це його дуже сильно побили. Більше Кабан ніколи не ховав каміння.
Козел був ні добрим, ані злим. Він просто був козлом. Він часто козлив. І його боялись бити. І він своїм козлятством всіх дістав. І тоді його побили до смерті. Тому, що інакше він помер би від старості. Коли-небудь.
Їжачок був маленьким і колючим. Він коловся. Він не був злим, він коловся за своєю природою. З-за цього його били тільки в живіт. Їжачок цього не любив і став голится наголо. І тоді його стали бити як всіх. Так, дуже важко бути не таким, як всі.
Скунс був майже таким, як Заєць. Але тільки дуже смердючим. Від нього дуже тхнуло. Його били тільки в поліетиленовому пакеті. Тоді запах був не таким сильним. Одного разу в Скунса був день народження. Він запросив всіх звірів, тому шо він був дуже жадібний і любив отримувати подарунки. І звірі подарували йому новий поліетиленовий пакет. І сильно побили до втрати свідомості. І Скунс задушився в пакеті. Так його і поховали. В пакеті. В Дуже Далекому лісі. Тому що мертвий Скунс смердів ще сильніше. Потім прийшли мешканці Дуже Далекого Лісу і всіх дуже сильно побили. Їм не подобався запах померлого Скунса. Так, з сусідами треба жити в мирі.
Хом’як теж був дуже жадібним. І багатим. Якщо б він ділився своїм багатством, його не били б так сильно. Але він був дуже жадібним. За це його і били, сильно били. І йому все одно доводилось ділитись. І він гірко плакав. Так, багаті теж плачуть.

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама