Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Краса як спосіб життя

26 февраля´07 17:49 Просмотров: 307 Комментариев: 0
Краса.. Це настільки об’ємне поняття, що я розгубилась, з чого почати.
Краса у всьому. У величезних каньйонах, морських западинах, гірських долинах, антарктичних льодовиках, африканських пустелях. Це те, що люди звикли називати чудесами світу, екзотикою. Монументальна архітектура, палаци, замки – віками зводять з розуму туристів звідусіль. Вони віддають шалені гроші за те, щоб поїхати в інший куточок Земної кулі. Безперечно, це дуже добре, але чому вони не бачать краси навколо себе або ж у собі?? Адже краса і в кожному пелюстку ромашки, який захоплює простотою і вишуканістю білосніжних кольорів, і в дитячому плачі - найщирішому вияві емоцій, і в літературному творі, що є найвищим вираженням мистецтва слова..
Дощ... Краплі стікають по шибкам, малюючи при цьому пастельними тонами візерунки вологості. Краплина падає на руку. Вона неповторна і надзвичайна.. Подивись крізь неї – і ти побачиш зовсім інший світ, в якому, можливо, знайдеш себе.. або того, кого так не вистачає..
Захід сонця... Перехоплює подих. Широко відкриті очі, що намагаються охопити і закарбувати в пам’яті оксамитово-золотавий горизонт, потопаючий у божественному згасанні проміння.
Я йду. Вітер... Моє обличчя потопає в його теплих обіймах. Я його так відчуваю, що, здається, кожна клітинка тіла коливається в порусі з ним. В одному ритмі... Тендітно й ніжно він забирає мене в свій безсмертний полон... назавжди..
Краса в людині. Це блискуче, доглянуте волосся. Це очі, на які я звертаю увагу в першу чергу. Вони грають, сміються, плачуть, люблять, радіють, манять непізнаною палкістю в свої тенета. Посмішка... щира й відверта або лукава й хитра. І щоразу кінчики губ складаються в іншу форму, виражаючи все нові й нові емоції. Руки... Довгі пальці.. Красиві нігті.. No comments.
Але не варто зациклюватись лише на зовнішності. Краса – в гармонії душі та тіла. Як приємно через звабливу фізичну оболонку бачити цікаву неординарну особистість, що дивує своїм незвичайним сприйняттям світу, добротою і ясністю думки.
Краса в тому, що ми живемо...
Краса в тому, що ми дихаємо...
Краса в тому, що ми кохаємо...
Краса в тому, що ми надіємось...
Я живу в красі... Це мій опіум.. Вона проходить крізь мене, наповнюючи все неповторним сенсом і світлом. I feel it always…Насамперед в собі. Це дивовижне відчуття..
Зупинись на хвилинку.. Зупини свої думки, зупини потік непотрібних слів.. І нехай весь світ тебе почекає.. Прислухайся, як б'ється твоє серце.. Воно дає тобі життя!! Хіба ж це не краса?
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама