Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Київ - Москва - Самара - Москва - Київ

27 февраля´07 3:31 Просмотров: 779 Комментариев: 2
Київ - Москва

...но это просто рубеж и я к нему готов...
(Ночные снайперы - Рубеж)


На роботі здані всі справи, всі слова сказані кому потрібно, рюкзак зібрано..
Є гарна традиція - проводжати друзів у дорогу. Мене проводжали. Традиційно пили пиво..
Комфортабельний поїзд, зручне купе.. Митниця, ранок, перевели годинники, перенастроїли мобільники на роумінгові оператори.
Москва, Київський вокзал. Москва зустріла приємним холодом.. Перше, чим шокувала Росія - оголошенням на вокзалі: "В целях борьбы с тероризмом и вашей личной безопастности...".. (як стало відомо через день, на тижні підірвали у Пітері "макдональдз"..)
Приїхали з технічним директором Льошкою за квадранс сьома. На місці призначення тре було бути о 10й ранку. Вирішено розділитися, зустрітися на місці.
Я поїхав до сестри. Вийшов з метро.. Толком не міг знайти дорогу.. здвонив чекав.. коротше кажучи, змерз, але потрапив до Наталі додому =) Дуже був радий бачити!! Кинув речі, поїхав "на роботу". З"ясувавши технічні моменти, Льошка поїхав, а я лишився з народом із компанії-партнера, який до того часу підтягнувся.
Ввечері приїхавши "додому" мав нагоду ближче познайомитись із племінницею Лєрою. Аби розказати все про цю чарівну дитину тре написати не один пост.. Дуже розумна для своїх років, дуже своєрідна.. І шонайдивніше - вона завжди ЗНАЄ, ЧОГО ВОНА ХОЧЕ.
Лишивши Лєру на її тата Ромку ми з Наталею рушили гуляти по Москві.
В цьому місті у мене не виникаловідчуття, шо це "нове" для мене місто, або незнайоме. Але ж.. Той же Київ в порівнянні з Москвою набагато кращий. Тверська - той самий Хрещатик, тільки Хрещатик набагато кращий (навіть зараз, взимку). Арбат - "Анріївський узвіз", тільки знову ж таки із знаком "+" в сторону Києва.. Одразу згадалась "московіада" Андруховича (а я її таки й не читав - ганьбаааа!..) - "Москва - то найбільше українське місто" =)
Було дивно бачити поряд з собою один фантом.. Приємно, але несподівано.. Та трошки тривожно..
Наступного дня Леонід та Таня сильно запізнились - у них були серйозні проблеми з готелем. На щасття все вирішилось нормально. Навчання проходило гладко й цікаво.
Ввечері трохи погуляли по Москві, спустились в "Охотный ряд" - аналог Київського "Глобусу", тільки більш шумний (мабуть за рахунок розмірів та кількості народу). Були неприємно здивовані "привітністтю" москалівмосквичів. Взяли собі попоїсти.. Не міг не скоштувати місцевого пива - наше набагато краще.
Ввечері Наталя взялася писати диски, які я мав передати у Чернігів. Несподівано (!) виявилось, що привід не пише DVD (отака фігня малята сталася з колобком. надсилайте свої малюнки (с) ... ). Довелось писати все на CD, яких не вистачало. Поступово склалися плани на наступний день..
Вранці поїхав на вокзал. Взяв квиток до Самари та назад, до Києва. Спроба знайти диски у центрі Москви ні до чого не привели - взяв біля дому)).
На роботі нарешті видалося нормально поговорити з Дмитрієм - головним розробником того, заради чого ми власне і відряджались. Він виявився дуже приємною і розумною людиною з якою було дуже приємно вести розмову.
За декілька годин були з*ясовані всі питання, які меен цікавили. Міссію виконано. Level Up! =)


Москва - Самара

нет мира кроме тех к кому я привык
и с кем не надо нагружать язык
а просто жить рядом и чувствовать что жив
(Ночные снайперы - Рубеж)


Перед від*їздом у Самару була запланована ще одна зустріч з людиною, яку я можу назвати другом. Хто це - говорити не буду. Цікава розмова (в реалії ми майже не бачимось), дивна інформація, та й просто приємно було побачитись..
Пішли взяти собі поїсти перед поїздом - і - о, диво! - натрапили на пиво "Оболонь"! Приємний подарунок від долі =)
Поїзд запізнився на півгодини.. У вагоні не було світла, і сам ваго був холодним - коротше кажучи, "бойові" умови (ага, в ніч на 23 лютого =) ).
На ранок ситуація покращилась - у вагоні було тепло.
Книги, види за вікном, що змінюються.. Іноді картини були просто жахливі - приватні жилі будинки у промзоні.. Та загалом за вікном можна було побачити красу зимової Російської природи.. Таки краса..
Отже, подолавши 2 часові пояси та не одну тисячу кілометрів я таки дістався Самари - побачити Єгора. Що тут казати - в епіграфі все сказано..
На ранок головне питання - куди поділася кішка? Шукали довго, поки не знайшли її.. у шафі. Трохи пройшли по старій Самарі.. Поспілкувалися.. та час вже було їхати..


Самара - Москва - Київ

на чужині не ті люди - важко з ними жити
(а ви досі не знаєте хто?)


Що здивувало - у Самарі я зміг купити українське печиво "до кави".
В поїзд до Москви сів з неспокійним серцем.. Їхати було важко. Не хтілось лишати Єгора самого.. Душа всередині плакала.. Дві пляшки пива трохи заспокоїли душу..
Вночі снилися дивні сни.. Осознані, в яких проходили досить дивні події, і місце дії було у вагоні, в якому я їхав.. бачив все як все навколо насправді відбувається.. лише зараз в голові з*явилася думка - а чи сон то був?
Дорога котилася до столиці РФ - країни, яка мені вже встигла несподобатись.. Взяв в Рязані собі пива - на диво хорошого. "Русское", непастерізоване..
Москва, вокзал, метро, в якому теж ловлять терористів.. І в метро у них моніторів нема! Заїхав до сестри, забрав речі, які тре було передати додому, на Україну..
За тиждень я вже скучив з Домом, за Своєю Країною.. Все ж таки у нас краще.. Не тільки тому що вдома - люди у нас привітніші, "порядки" нормальні, пиво краще і.. нема війни. Бо як ще назвати ситуацію, коли повсюду в країні ловлять терористів, підривають макдональдси, а у Чечні гинуть під кулями люди?
Поїзд до Києва був холодним.. Але ще ніколи я не був так радий приїзду додому.. До того ж.. мене тут чекали.. приємно повертатися, коли тебе чекають..
я повернувся..
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Небо_    27.02.2007, 09:25
Оценка:  0
Небо_
так,тебе тут чекали..і дочекалися... :1:
Sir_Nickolas    27.02.2007, 09:25
Оценка:  0
Sir_Nickolas
)))...
Реклама
Реклама