Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Вірус безграмотності

27 февраля´07 13:30 Просмотров: 485 Комментариев: 4
У Маркеса всі хворіли на втрату пам"яті. Спочатку вони підписали на всіх предметах їх назви, потім - цілі петиції, як ними користуватися, а згодом втулили посеред селища стовп із двома табличками: з назвою селища і з фразою "Бог є".

Аби мені не заразити весь відділ вірусом безграмотності, га?

Тиждень уже вперто пишу "Белграду" замість "Белграда". Уже навчилася розуміти, і навіть передбачати інтуїтивно крик випускової "АНЯЯЯЯ!!!"
Саме заради мене на видноті поставлено баночку з-під кави: кожна граматична помилка - 50 копійок.
Звантажила в ту баночку всі свої дрібні. Навіть на маршрутку не буде. Зате кишені різко полегшали.

Плейліст: (плеєр здох, собака - вся музика грає в голові) Дженіс Джоплін.
"Я - гусінь, пум-пурум-пум-пу-пум, що звивається заради твоєї любові! Я - метелик, трам-пам-пам-парам-пам, що літає заради твоєї любові! Я - птеродактиль, що вмирає заради твоєї любові, заради твоєї любові..."

Хочеться стрибати і посміхатися. Я вже думала, що ключик від заводного Піноккіо хтось посіяв назавжди. Ключик знайдено і встромлено в дірку у спині. Стриб-стриб. "Я птеродактиль!"

Механізм втомився. Його заводять занадто часто. Зносилися колесики. Щось тріщить і стрікоче всередині, рухи Піноккіо чомусь не такі впевнені і ритмічні, як мають бути. А його радісна усмішка починає ставати страшною.
Кульгава самоіронія, кульгавий сміх і кульгаві смайлики. "Я птеродактиль...."

Все це холодний, сірий, безпросвітний, авітамінозний, убивчий він - місяць лютий.
Вчора знову весь вечір проплакала через Черрі Мена. Бідолаха Сендерс, ох і невчасно ж він зайшов. Доведеться сьогодні пояснювати, гидота.
Це нормально. Щороку в лютому ми волаємо одне на одного.
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
charodijka    27.02.2007, 23:42
Оценка:  0
charodijka
mozhe.meni podobajetjsja ljutyj. skoro vesna.ja ne ljublju vesnu.u mene nepravyljna reakcija na svit.nedavno zrozumila wo ja nenormaljna.ho4a ce vse vidnosno.koly ja po4ynaju plakaty wosj peremykajetjsja v meni i ja po4ynaju smijatysj krizj sljozy.istery4no smijatyasj.ja zljakal cym Kim.ni4ogo..ja jij pojasnyla..vse vypravljajwtjsja pojasnennjamy..
"ja pterodaktylj"-ho4 i ne zna wo to ozn
Пустельник_    27.02.2007, 23:42
Оценка:  0
Пустельник_
Знаєш, добре, коли ще можна пояснити. Якщо близька людина, то обов"язково спитає, що трапилося, і можна чи поділитися траблою, чи дотепно викрутитись. А неблизька не спитає, а просто щось там собі вигадає, чи запам"ятає сам факт. Неприємно....

ненормальним бути круто. особисто я ніколи не заздрила нормальним)))))
prickle_    27.02.2007, 14:38
Оценка:  0
prickle_
так. лютий таки важкий місяць. сили ніби на грані. люди це чомусь виправдовують авітамінозом. та в чому він винен? авітаміноз, то поїжте трохи яблук. питання, а що від того зміниться? просто організму і сонячне тепло потрібно. і не тільки сонячне. а в лютому чомусь про тепло ніхто навіть не заїкнеться.
післязавтра вже березень. може стане легше?
Пустельник_    27.02.2007, 14:38
Оценка:  0
Пустельник_
Слухайте, а справді.... Все забуваю, що в лютому 28.... то весна вже
ЗАВТРА!!!!!)))))))

Вже легше. Дякую))))
Реклама
Реклама