Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

замкнене коло

27 февраля´07 14:10 Просмотров: 309 Комментариев: 0
замкнене коло, ідіотська ситуація, просто якийсь попандос=\
я стала трутнем. да, да, да. це просто жах. нічого не роблю цілими днями, хоча ні, як полегшуючі вину обставини, можу вказати те, що зараз хвора, цей чудовий грип мене не оминув, і друге, ходжу по співбесідам в процесі пошуку роботи. тому якась діяльність ведеться. але найголовніше.....треба писати диплом. а мені ТАК впадло, що не знаю, який ступінь порівняння висловив би всю глибину. впадло, капєц. а писати-то треба. паніка з приводу того, що не встигаю, не дає спокійно спати. ввечері обіцяю собі, що завтра обов"язково розпочну цю кончену справу, але вранці з"являються якісь справи, до вечора, і обіцяю вже на завтра. не обманюючи себе, що завтра теж може бути те саме. впадло-впадло-впадло. я би вже й заплатила, хай би хтось написав хоч перший розділ, якби ж була впевнена в якості. ммммммммммм.... *нию*
*нию*
людочки.
*нию*

з особистих штук. життя змінюється за якийсь там день безповоротно. відповіді з"являються там, де їх не чекали по умолчанию. але картина стає чіткішою.
someone збирається стати татом. а отже, спорідненість, відчуття "под стать" і similar розуміння світу - необхідна, але не достатня умова. хоча й щодо необхідності є сумніви. круто, коли чиїсь відповіді відповідають і на твої питання. можливо, істина зовсім не в тій шухлядці.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама