Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

прощавай красунчику .........?!..хм..=)

27 февраля´07 17:47 Просмотров: 628 Комментариев: 8
А ти хоча б уявляєш як це? Дивитися, слухати, милуватися але… не торкатися! Ти думаєш я буду довго терпіти ці знущання? Ні. Я вже не витримую і скоро, скоро покладу цьому край.
Вічні депресії… До тебе у мене їх не було! Я знущалася з своїх знайомих, щиро призирала песимістів і ніяк не могла, а може й не хотіла зрозуміти їх душевний стан. Зараз я ненавиджу життя…
Хоча, може це все тільки ілюзія?
Можливо просто я так захотіла, навіяла собі дурнувато песимістичний стан і тепер нию як мені погано? Що ж все можливо, але… мені справді погано =(
Купую в кіоску перший ліпший «журнальчик для моднИх дЄвушЕк». Там люблять писати дурнуваті статті на тему, як змінити своє життя. Не знаю як його змінити, але в необхідності кардинальних змін я впевнена на 100%. Отже… ні знову лажа . В модному «журнальчику » на цей раз тема «Как построЇть ІдІальнИє отношенІя» Бля… і тут то лайно що зветься кохання. зоню до когось знайомих. Всі як завжди зайняті.
Обдумую план подальшого життя. Можна піти зараз втопитися, можна вени порізати – але то все так нудно і не цікаво. Треба придумати красиву смерть.
Іду в магазин . Там черга. Плюю на то все і йду собі містом. От, думаю що зараз, якщо б я була героїнею якоїсь книжки, або того ж журнальчика то по сценарію мАв би йти він підчипити мене і я б йому віддалась через тиждень .все б у нас було кльофо і бла бла бла…
Але це все не дурнувата книжка, це все млін мій дурнуватий лайф.
Ех… відволіклась. Отже всі думки спрямовані на красиву смерть Кльово було б вмерти від оргазму. Але я ще молода для цього.
Скочити з вікна. – тупо, під машину – стандартно, напитись пігулок – то для зраджених жінок, повішатись… А фіг вам любуватися моїм бездушним тільцем!
Нє бля, я вирішила що мені ще рано вмирати. Ну хто як не я буде облизувати бурульки, годувати бродячих собак, зваблювати уродів, пити вишневий йогурт, слухати музику (якщо дикий крик в моєму плеєрі можна так назвати) на цілу авдиторію, лякати ворон, їсти пряники… Ні людоньки добрі туточки ще так багато спокус, що не хочу я на той світ поки що.
Хм але що з тобою робити.? Хтось мені бовкнув колись ,що кохання то дар….=) хе, насмішили. В моєму випадку то саме страшне прокляття, яке я навіть ворогу не побажаю. Так с… треба щось придумати, я ж не можу вічно тобою фанатіти.
Ти знаєш я передумала помирати, але частинка мене все ж таки здохне.. Та чорно – рожева писемістична частинка, яка спонукає мене на депресивні думки, необдумані вчинки і на дурне кохання до тебе, хоча,,,
Колись хтось мені сказав, що я «вЄтрЄнная» і що я не зможу любити.. отже є надія що я тобою просто захопилась… Ні то я просто себе заспокоюю. Не помогло (((
Але як казав якийсь мудрий чолов’яга вихід завжди повинен бути. Отже, те що я доб’юсь твоєї уваги – ні це відкидаємо зразу. Те що я тебе забуду – тільки тоді, коли зявиться альтернатива… те що я помру – ні я вже казала мені рано помирати, тим більше ти того не вартий.
О! придумала. Я буду кохати Джоні Депа (фіг знає чого саме його)
Він такий ж не досяжний як і ти, але він НЕ ходить щодня по вулицяХ, я НЕ стою з ним біля вогню і він чомусь мені НЕ снится, але він хоча б нереально далекий, а ти…
Ти втратив свій шанс. Я більше не люблю тебе! Ну принаймі ближчих 10 хвилин, а там… щось придумаю, як завжди.

П.С. і не смій мені сьогодні снитись. Моя підсвідомість зайнята. Там живе Джоні. Прощавай красунчику, я більше тебе не люблю.!


Пожаловаться
Комментариев (8)
Отсортировать по дате Вниз
ELZZZA    04.04.2007, 23:49
Оценка:  0
ELZZZA
ой мале, як я тебе розумію!!!!! :02:
Space_Dementia    04.04.2007, 23:49
Оценка:  0
Space_Dementia
та вже все ок!
я не буду казати прощавай..ну я сподіваюсь що "все буде добре"...=)
CofeAnka    27.03.2007, 21:48
Оценка:  0
CofeAnka
Одразу видно, що ти писала. Мило написано. Люблю такі речі - нестарданті, незаштамповані.
EloquentSilence    02.03.2007, 16:32
Оценка:  0
EloquentSilence
ааааа...настільки близьке і знайоме...переконуюче "самовнушение"...
найк раща річ- знайти альтернативу...а потім він страждатиме...от і усьо)))...
denver_1986    01.03.2007, 15:47
Оценка:  0
denver_1986
...мдя, душераздирающая история...насколько я понял из предыдущего коммента, не все здесь правда...но тем немение мне понравилось) :62: :62: :62: :62: :09:
Space_Dementia    01.03.2007, 15:47
Оценка:  0
Space_Dementia
ths
Ну це моя найправдивіша історія=)
тут майже всі факти з мого лайфу=)
IceKissForYou    28.02.2007, 03:43
Оценка:  0
IceKissForYou
Klasno napusano!
A ce prosto tak tu pushesh, chu ce chusta pravda pro tebe?
Space_Dementia    28.02.2007, 03:43
Оценка:  0
Space_Dementia
у я завжди в своїх "творіннях" використовую щось автобіографічне, але не все звичайно)
Реклама
Реклама