Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Південна Демерджі та долина привидів

28 февраля´07 10:35 Просмотров: 2887 Комментариев: 6
Зі сторони Південної Демерджі чувся дивний гуркіт. Було схоже на дирчання мотоцикла. Але де тут міг взятися мотоцикл? Всі рефлекторно повернули голови вправо. Те що вони побачили заставило їх здригнутися. З самісінької гори, по кам`яній дорозі зі здоровенними вибоїнами, їхало три мотоцикліста. Гуркіт їхніх двигунів наростав, мотоцикли наближалися. Оце екстремали!!! Та тут сходити страшно, не те що їхати… Дуже швидко можна було розгледіти наадреналінові обличчя мотоциклістів. Цікаво в кого в цей момент більше захоплювало дух, в глядачів, чи екстремалів?

Виявилося, що та гора з якої з`їжджали мотоциклісти, була не Пд. Демерджі. Коли туристи піднялися на Лжедемерджі, вони побачили широку грунтову дорогу, обабіч якої росла густа трава, та поодинокі колючі чагарники. Дорога обривалася за горизонтом. Далі не було нічого. Здавалося, що там “кінець світу”. Але до кінця світу туристи не дійшли, тому що дорога опускалася різко в низ, а там далі виднівся неймовірний пейзаж. Серед ріденької трави наче з землі виросла гора. Вона ділилася на десяток чи трохи більше маленьких скель. Скелі всі були круглої форми – майстер вітер за тисячоліття обтесав їх з усіх сторін і створив шедевр під назвою “Південна Демерджі”. Пейзажу додавало неповторної краси синє синє море, яке виднілося десь внизу. Воно зливалося з небом. Туман, море й небо змішалися в один колір і освічували загадково гору. Тут був не сильний і не такий холодний вітер, як на Північній, тому тут провели більше часу.


Ради такої краси варто іти в походи. Кожен з гордістю дивився на цю дивину і радів, що не залишився в таборі. Ніхто навіть не підозрював, що на них чекало далі. А далі, наш керівник оголосив спуск з Демерджі до долини Привидів.
Кожен не раз чув про таємничу долину, але щоб побачити на власні очі… Спуск виявився крутим. Під ногами було сипуче каміння, яке постійно вилітало з-під взуття. Час від часу туристи падали на сідниці, вузька стежина іноді губилася, а вітер який тут розгулявся задував у всі відкриті на тілі місця. Таке враження, що вони справді спускалися у самісіньке сховище привидів. У деяких почалася істерика. Моторошно та й годі. Та ось почали виднітися перші скелі долини. У сутінках вони б і справді нагадували дивних істот, проте зараз о третій годині дня вони були всього навсього скелям незвичної форми. Напруження спало.

Ця долина, ще й іншу назву має – долина Фалосів. Справді, скелі нагадували більше чоловічі статеві органи, ніж привидів. Яких тут тільки форм не було. А саме головне, що всі ці “фалоси-привиди” були гладесенькі. Вітер-майстер попрацював тут набагато серйозніше ніж зверху на горі.
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Мурр-Rена    07.03.2007, 13:42
Оценка:  0
Мурр-Rена
С наступающим тебя!!!!!!!!!Побольше таких путешествий!!!! :4:
Tuchka_Zolotaya    07.03.2007, 13:42
Оценка:  0
Tuchka_Zolotaya
Спасибо:)
И тебя с праздничком!!!
Реклама
Реклама