Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Больно. Очень.

1 марта´07 15:44 Просмотров: 329 Комментариев: 1
Ти такий недосяжний.. .Такий далекий, та водночас дуже близький.. Я без тебе жила все своє життя. І жила непогано. Але тут почався такий цікавий і болючий період в моєму житті. Його просто можна назвати:"ТИ". Можливо, ти навіть не здогадуєшься, скільки ти для мене значиш. Ти не знаєш, як ти мені потрібен. Ти не знаєш, що я дійсно живу лише тоді, коли тебе бачу. Напевне не знаєш. Не здогадуєшся. А може просто не хочеш знати. Не хочеш пустити мене до свого життя.
Ніхто мене не розуміє. Що я в тобі знайшла. Такий непримітний... Але не для мене. Тебе я помітила ще тоді. Для мене вже в перші хвилини ти став особливим і ось уже 18 місяців ти в моїх думках. Дуже міцно там засів. З ким би я не зустрічалась, як би не намагалась тебе забути - а все ж не можу. Ти мене не покидаєш.
А що про мене думаєш ти? Поняття не маю. Ти мене то помічаєш, то ігноруєш; то розмовляеш, то ледве вітаєшся. Я так не можу. Просто НЕ МОЖУ. Не можу більше думати про тебе, не можу переживати, не можу сумніватись, не можу виправдовуватись, не можу вже нічого. Я сильна, але не всесильна. Тебе я подолати не можу. От про що ти зараз думаєш, коли сидиш і не пишеш мені нічого. І навіть не уявляєш, як я мрію побачити від тебе те нещасне повідомлення.Це б означало, що я для тебе ще існую, що я комусь потрібна. Що без мене комусь погано. Особливо тобі. Вже давно ти для мене став особливим. І будеш таким завжди. Т и кажеш, що для тебе я особлива також. Так чого ж я цього не бачу? Чи ти робиш так боляче усім "особливим". А я тобі казала, що ти цікавий для мене. Це правда, але дуже обрізана. Ти для мене набагато більше. Ти для мене світ, ціле життя. А може навіть більше.
Коли ж ти вже щось зробиш? Хоч щось? Щоб серце так не розривалось і щоб хоч ненадовго я відчула себе щасливою. Щасливою як ні з ким іншим... Але це тільки мрії. Наврядчи збудуться... Але як же ж хочеться!!!! А зараз просто нема заради чого жити. Нема стимулу. нема бажання. Нема нічого. Що ж ти зі мною робиш?
Пожаловаться
Комментариев (1)
Диводива    01.03.2007, 15:56
Оценка:  0
Диводива
Моє ж ти сонце ) Точнісінько те саме відбувається зі мною вже два тижні. Я киплю, лютую, мене розриває зсередини по повній програмі. Аж поки я зрозуміла...
Я хочу від Нього кохання та уваги, а він до того ще навіть НЕ ДОРІС. Розумієш? Удачі тобі )
Реклама
Реклама