Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

До Тебе, любий...

1 марта´07 17:44 Просмотров: 506 Комментариев: 3
Коли бачу, як Ти заходиш в icq, так хочеться щоб Ти написав мені...не комусь...а мені... хоча б рядочок..хоча б банальне "привіт"...як же я чекаю Твоїх слів..Твоєї уваги...секундочку, міліграм, маленький звук...але Тебе...Твоєї присутності...
Я - згусток очікування, згусток непереборного бажання написати Тобі..подзвонити..але я переборюю..Краплями по щокам стікають слова, що в мені, в моєму серці..Слова, що не сказані..ще-досі-вже?..А Ти того не знаєш..Не знаєш як я малюю Тебе в уяві, не знаєш як говорю з Тобою в порожнечі, як я гіпнотизую і бентежу телефон,який ніяк не може зрозуміти чого я хочу від нього.., як жадібно і спрагло я перечитую знову і знову слова в Твоїх смсках і листівках, як хвилює мене Твоє життя-буття, , як пишу Тобі листи,смски і повідомлення асі, які йдуть до Тебе, але залишаються зі мною..Невідправлені, несказані..але незабуті..розумієш?
Хаотичний набір слів: зрозумілих і не дуже..До Тебе..але вони досі в мені...Але Ти про те не знаєш..поки що..

Хочеться, щоб вони таки знайшли Тебе..я так благаю, щоб Ти мене почув..мій голосочок..в моєму-Твоєму серці...Щоб Ти враз відчув, як не вистачає Тобі мене, мого тепла і ніжності, розуміння і підтримки, відкритості і щирості, та навіть моїх поцілунків і обіймів..Як хочу щоб Ти прийшов до мене, зазирнув в мої оченята, посміхнувся і пригорнув до себе...Тоді я буду щасливою!
Я нічого не запитуватиму-обіцяю!Не треба мені жодних Твоїх виправдань і вибачень...Просто пригорну Тебе ще міцніше і поцілую..
(дякуючи Небесам за все це)..
І обіцяю, що все буде добренько, навіть краще...Бо я все зрозуміла, я змінилася..Я ні на що не нарікаю, навіть рада, що все це було..Бо я стала мудрішою і сильнішою..

А тепер..Сонечко моє, любий мій Сашуня, повертайся.
Повертайся, мій хороший.
Повертайся, ріднесенький і надзвичайненький мій.
Повертайся, моє янголятко..

Я так Тебе кохаю...ще більше (навіть не думала,що таке може бути), ніж раніше..
Кохаю Тебе...
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Estranged    02.03.2007, 23:20
Оценка:  0
Estranged
навіщо ти стримуєш себе? Що не дає тобі проявляти ініціативу?
Вибач, якщо це не моя справа... :04:
пазитифФ    01.03.2007, 17:59
Оценка:  0
пазитифФ
:01:
MAnysya    01.03.2007, 17:59
Оценка:  0
MAnysya
що?
Популярные заметки MAnysya
Реклама
Реклама