Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ох ця хвороба...

2 марта´07 16:54 Просмотров: 379 Комментариев: 2
Ця хвороба...Вона мене вже запарила...Це так погано...І настрій поганий від неї...Я оце тільки вилізла з ліжка...Вирішила зайти в нет...А тут знову ти...Ти повсюди...Твій образ мене переслідує...Але ні, я тебе не кохаю!Це щось інше...Але не кохання...Хоча...Хто знає...Ніхто!От і я не знаю!..Прикинь,сама не знаю,що відчуваю до тебе...Дивно,так???Да і ти не знаєш...А якщо чксно,то ти не знаєш багатьох речей...Не ображайся тільки,прошу тебе!На мене не можна ображатись!Чесно!От ти і не будеш...Ладно,проїхали...Роби що хочеш!В тебе є вибір!Вибір є завжди!Але інколи він пропонує лише один варіант...А жаль...Добре,хай буде так,як є!ЇХоча...Ні,змінити нічого не можна...По крайній мірі,зараз!Зараз все так і лишиться!А потім...Ой,не буду забігати наперед і передбачати щось!А то ніколи не збудеться...А я хочу,щоб було навпаки!Ой,ладно,не бери в голову!Я просто захворіла...
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Aнгелочек**    03.03.2007, 12:01
Оценка:  0
Aнгелочек**
Как я тебя понимаю!!! Вовремя болезни лезут какие-то мысли в голову. Хотя они не только во время болезни, а почти всегда! :04: :04: Я бы тоже хотела что бы Он был со мной, но это только мои желания!!! :71: :71:
Esperanza    02.03.2007, 17:44
Оценка:  0
Esperanza
Давай хворіти разом :62: ...думки так само як і в тебе плутаються...я на рахунок свого сонечка також вирішила залишити так як є...*хоча хочеться більшого* :04: ...але ж разом хворіти веселіше :09:
Реклама
Реклама