Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Березень.

2 марта´07 17:24 Просмотров: 378 Комментариев: 0
Зустрічаю його. Це вже так банально - зустрічати весну.
Зустрічаю його, як осаджене місто зустрічає війська союзників.
Виснажене, падаючи, з останніх сил місто здіймає очі в небо і дослухається до дзвону мечів і грому гармат - десь поруч, десь вже.....
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Убила б будильник, зруйнувала б сокирою системник, вийняла б із монітору кольорові дроти і зав"язала б веселим бантиком на шиї випускового. Запуляла б чашкою начальниці в ненависний кондиціонер. А потім швидко-швидко тікала б додому - спати.
Насправді - виймаю з мережі дротини слів, зав"язую їх у вибагливі банти-тексти та пуляю новинами в базу. Нате вам, ще. "Випуск." - "ОК." - "Ваше сообщение записано под номером 26897857987."
Місто вміє чекати, терпіти і не здаватися.

Диявольський макіяж - вранішні судомні спроби сховати припухлі повіки. Штучні кавові бодряки: різкі рухи, без міри голосний сміх, аритмія та холодні спітнілі пальці. Їжа в осадженому місті вимірюється грамами: вітаміни "Ревіт" (смак дитинства) - злизую з долоні жовті кульки, як собака.
Ще трохи. Дзвін мечів союзників - за вікном дзвенять з даху краплі розталого снігу.

Плейліст: знову убивчий Расмус. Агресивна, нахабна Авріл Лавін. Різка, як посвисти куль, "Апокаліптика". Авангард, завдяки якому осаджене місто досі не відчинило свої ковані ворота ворогам.
_ _ _ _ _ _ _ _ _
А над одинокою малою калюжкою літає одинокий великий вітер. Це він легенько торкається води (холоднюча ж) і малює на ній штрихи і смужки, розмиваючи відображення сірого малюнку хмар та ледь помітні під водою квадрати бруківки.

She's fading away
Away from this world
Drifting like a feather
She's not like the other girls
She lives in the clouds
And talks to the birds
Hopeless little one
She's not like the other girls I know....


Ворог не ввійде у ворота, місто стоятиме до кінця. Аскетичне волосся, закуте в кинджали-шпильки, стиснуті губи. Навис над головою, наче неприятельський меч на волосині, сірий малюнок хмар.
Чорним навколо очей - демаркаційні лінії. Місто стоятиме до кінця.
Hopeless little one.... Чи справді hopeless?

Важкі солдатські чоботи союзників уже ступили на нашу землю. На ще холодний, але вже сухий і березневий асфальт.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама