Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

...............................

2 марта´07 22:19 Просмотров: 586 Комментариев: 5
А,знаєш,я чомусь впевнена в тому,що ти це читаєш...Читаєш мої думки...Почуття...Переживання...Цікаво,а з яким виразом обличчя ти це робиш?!Чи вдумуєшся в те,що написане,чи просто тупо читаєш і смієшся з того,що написано...Знаєш,якщо смієшся,то певно не читай взагалі!Навіщо???Просто для того,щоб чимось зайнятись?Тоді це просто безтолкове проведення часу...І воно не потрібне нікому...Повір мені!..Я тебе не обману!..Але діло твоє!твій же час...Я трачу час,щоб писати...Ти - щоб читати написане...Вже таке враження складається,що пишу тільки для тебе...Але ні,це не так!Я пишу для всіх!Але ти все одно продовжуєш читати...Хай буде так!
Я знову сижу без настрою...Який може бути настрій,кщо надворі весна,я тут сижу вдома,не висовуючи навіть носа,і хворію?!Ніякого!По крайній мірі,гарного не може бути ніяк!..А що робити?Так любиш казати ти...І знову ти...Що ж це за життя таке?!Нікуди від тебе не втечеш!А може і не треба...Життя покаже...Час покаже...А зараз хай все буде так, як є...Я так хочу!
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Aнгелочек**    03.03.2007, 11:59
Оценка:  0
Aнгелочек**
Бедненькое солнышко!!! Не расстраивайся, все еще будет хорошо. Ведь на улице весна, а с приходом весны все улучшаеться. :01: :01: А болезнь? Переболеешь и еще наверстаешь упущенное!!!! :05: :05: Я вон тоже болею и тоже на улицу не хожу. Скукота!!! :04: :04: Но ты не вешай нос, все будет олично!!! :62: :62: :62:
Esperanza    02.03.2007, 23:20
Оценка:  0
Esperanza
Просто не можу уявити як я можу робити легшим комусь життя...просто...дякую тобі за такі слова...бо коли я намагаюсь когось підтримати чи допомогти, то наколююсь на ігли образ...дякую тобі...твої слова, як "вода щастя" на душу :4: цьомікі...дякую :09:
Olysik!    02.03.2007, 23:20
Оценка:  0
Olysik!
Ні, для мене ти дійсно соріднена душа і твої коментарії і відгуки дуже важливі для мене!
Esperanza    02.03.2007, 22:53
Оценка:  0
Esperanza
Сонечко, якщо він це і читає, то напевно зворушено...ти ж пишеш для НЬОГО, а тим паче так щиро, відверто...небоязко :4: ...Сумна? Маненька, не треба сумувати...посміхнися :09: хворієш? я теж :04: ...правда я вже виліковуюсь, але отой клятий кашель розриває мене на шматки...а ти хоч як слід лікуєшся? Ти диви мені, їж побільше вітамінчиків свіженьких :62: ...Олюсік, все буде гаразд, я в тебе вірю...якщо посміхнутися життю - то й воно посміхнеться тобі :01: Цьомікі :4:
Olysik!    02.03.2007, 22:53
Оценка:  0
Olysik!
Ти хороша і добра!Ти весь час мене підтримуєш!Я рада,що ти з'явилась в моєму житті!Мені з тобою стає легше жити!Дякую,одним словом!За все дякую!
Реклама
Реклама