Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

І ось я знову тут...

5 марта´07 17:20 Просмотров: 461 Комментариев: 3
І ось я знову тут...Знову пишу...Навіть не знаю,чому...Просто тому,що думок накопилось багато...Скільки всього трапилось...Щось знайшла...Щось втратила...Чи когось...А когось все намагаюсь викинути з своїх думок...Зі свого серця...Але...Щось виходить не дуже...Але нічого,це так покищо...Ще декілька разів такого "класного" спілкування і буде досить...Мабуть...Хоча...Хто знає,хто знає...Ніхто!От і я так думаю...Але я впевнена,що і на моїй вулиці буде свято!З тобою,чи без тебе,але воно буде!Я знаю!Я впевнена!Хоча...Це мабуть єдина річ,в якій я впевнена!Я буду щасливою!Чуєш???Буду!..З тобою чи без тебе,але буду!..Чесно...І колись прийде той момент,коли ти зрозумієш,що ти втратив!Але буде пізно...Занадто пізно...

"Однажды у пруда встретились Он и Она.Он сказал "Нет",Она сказала "Да".Прошли года...И опять у пруда встретиличь Он и Она.Она сказала "Нет",Он сказал "Да".Еще прошли года...И опять у пруда встретились Он и Она.Он сказал "Да",Она сказала "Да", но прошли года..."
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Timing    05.03.2007, 23:08
Оценка:  0
Timing
"Можливо, Бог хоче, щоб ми зустрічали не тих людей до того, як зустрінемо ту єдину людину. Щоб, коли це трапиться, ми були вдячними".
Г.Г.Маркес
Esperanza    05.03.2007, 19:53
Оценка:  0
Esperanza
Маненька... :02: ...осе по нашому :62: ...цьомікі і ще раз цьомікі :4: :09: умнічка ти моя :07: отак, зібралася духом...і в бій...*правда ще не ясно з ким битися будемо* :02: ...але переможемо :62: Цьомікі...умнічка :4:
Красный_Роз    05.03.2007, 17:39
Оценка:  0
Красный_Роз
Все вобщем похоже на разрядку души....Я расчитываю на помощь теплой и долгожданной весны... :01: Ой, уже в рифму... :05:
Реклама
Реклама