Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Аборт

5 марта´07 17:57 Просмотров: 323 Комментариев: 2
5 жовтня.
Сьогодні почалося моє життя. Мої батьки ще не знають. Я маленька, як яблучне насіннячко, але це вже я. Я дівчинка. У мене будуть світле волосся і блакитні очі. Все вже визначено, навіть те, що я любитиму квіти.

19 жовтня.
Говорять, що я ще не справжня людина, що тільки моя мама існує. Але я справжня людина, як маленька крихта хліба, все ж таки, є справжнім хлібом. Моя мама є. І я є.

23 жовтня.
Мої губи тільки починають відкриватися. Тільки подумайте: через рік або ще й раніше я сміятимуся, а потім і говорити. Я знаю, що моє перше слово буде: МАМА.

25 жовтня.
Сьогодні моє серце починає битися. З цієї миті воно битиметься все моє життя без відпочинку! А через багато років воно втомиться. Воно зупиниться, і тоді я помру.

2 листопада.
Я потроху росту щодня. Мої руки і ноги починають набувати форми. Але мені доведеться довго почекати, перш ніж ці маленькі ніжки піднімуть мене до рук мами, перш ніж ці маленькі ручки зможуть збирати квіти і обіймати татуся.

12 листопада.
У мене на руках починають формуватися маленькі пальчики. Які вони смішні і маленькі! Я зможу заплітати ними мамине волосся.

20 листопада.
Тільки сьогодні лікар сказав мамі, що я живу тут, у неї під серцем. О, як вона, напевно, щаслива! Ти щаслива, матусю?

25 листопада.
Мої матуся і татусь, напевно, вибирають для мене ім'я. Але вони поки що не знають, що я дівчинка. Я хочу, щоб мене назвали Оленкою. Я вже така велика.

10 грудня.
Моє волосся росте. Воно гладеньке і сонячне. Цікаво, яке волосся у мами?

13 грудня.
Я тільки починаю бачити. Навколо мене темно. Коли мама принесе мене у світ, він буде повний сонячного світла і кольорів. Але якнайбільше я хочу побачити маму. Який у тебе вигляд, матусю?

24 грудня.
Цікаво, чи чує мама шепіт мого серця? Деякі діти народжуються трішки хворобливими. Але моє серце сильне і здорове. Воно так енергійно б'ється: туп-туп, туп-туп. Матусю, у тебе здорова маленька донечка!

28 грудня.
Сьогодні мама убила мене.

P.S. Для більшої наочності пропоную переглянути фільм «Німий крик», де детально показано як дитинка ворушиться, потім - як вона, намагаючись врятуватися, відсмикує ручку від гачка, яким її хочуть убити, а потім їй відрирають: ручку, потім ніжку, потім голівку…, а потім все це викидають у посудину…

Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
dolly_bo  (аноним)  06.03.2007, 00:22
Оценка:  0
Ти ідеалістично мислиш!
А як щодо мами алкоголічки, наркоманки?
Яка у них буде дитинка, чи краще б її взагалі не було б?
Порошок    05.03.2007, 19:00
Оценка:  0
Порошок
..........твари.....
Популярные заметки kiki-best
Реклама
Реклама