Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ти відчуваєш, як непомітно тане мій слід?

6 марта´07 0:04 Просмотров: 373 Комментариев: 0
Ти відчуваєш, як непомітно тане мій слід?...
Твій не тане, я надовго закріпила його сльозами..Ті кроки, що робили Ми вдвох, а тепер вони лише мої..Ти мене втрачаєш..Боже, ну відчуй і зрозумій же це нарешті! Саша!
Сашуня! Сашко! Що Ти робиш? Прірва росте..МІЖ НАМИ! Я втрачаю надію, чи Тобі взагалі потрібен був цей час,щоб зрозуміти, що кохаєш Ти мене..Це були лише слова, так?
Не як же це так! НАВІЩО??? Що тоді трапилося такого надзвичайного, що примусило Тебе таке зробити..Все ж було добре...Я так хотіла в це вірити...А Ти...Ти знищив одним порухом ВСЕ!..Але не мене...Я так довго жалілася і не вилазила з депресії, що просто втомилася..Я змінилася..Я стала гіршою..черствішою..Боюся,що я навіть навчуся користуватися людьми..ЯК ТИ! Ти - безжалісний, Ти не маєш серця..Кожної миті, коли я кидаю місточок до Тебе, Ти не продовжуєш його..Ти знищуєш мене і руйнуєш ниточку зв"язку, що ще могла б бути міцним канатом..Я боюся, бо не відчуваю нічого..навіть іншу людину, яку цілую..до неї, до себе..я не вмію більше бути чиєюсь..хотіла спробувати..але то страшний сон..Не хочу я цього..Я не хочу...
Я ВЕСЬ ЧАС ДУМАЮ ПРО ТЕБЕ!
БОЖЕ МІЙ, Сашунечка, я так хочу до Тебе..
Забери всі ці жахи, всі ці непочаті чужі сторінки, весь мій смуток-просто пригорни мене ніжно-ніжно міцно-міцно...і не відпускай...благаю Тебе..
Повернися...Будь-ласочка...
Я так Тебе кохаю!..Почуй же мене...

Ти маєш серце...добре і чутливе...своє..і моє..
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама