Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ТИ СКАЖИ, ЯКУ МУЗИКУ ТИ СЛУХАЄШ, І Я СКАЖУ, ХТО ТИ Є

7 марта´07 0:17 Просмотров: 2870 Комментариев: 2
Про музику

Недавно почитав декілька щоденників, і натрапив на роздуми людей про музику в їх житті. Що вона значила для них в час їх юності, що значить для них зараз і шлях до ЦЬОГОЗАРАЗ. Це невимушено наштовхнуло (класно звучить: НЕВИМУШЕНО НАШТОВХНУЛО %) ) на власні роздуми на цю тему. Тому досить вступних речей, поїхали.

Дитинство глибоке. Так як родом я зі звичайного провінційного містечка, райцентра (як я колись цим гордився), і заставши лівою ногою агонію радянського союзу, вибір в музиці в мене був, м”яко кажучи, обмежений. Слухав в найкращому випадку італійських Тото Кутуній, Пупів, АльБанІРомінПауєрок, Боні М, АББА, Арабеска, Сандра (екс арабеска (чекай, всі і так знають)). Іноді, коли батько повертався з сессій до Львову (вчився батько на художника-оформлювача), він привозив щось нове, що не можна було придбати в місцевих “Спорттоварах”. О, забув сказати: бобінного магнітофону в мене не було, все слухалось на старенькому програвачі грамплатівок “Аккорд”. Резюме: слухав те, що слухали батьки.

Дитинство мілкіше. Поступово з часом в моєму кругозорі звуків з”являється так званний “русский рок”. Він приходить до мене від мого брата (він в мене старший, доводилось слухати його музику). Нова музика з”явилась, але абсолютно мною не сприймалась, до тих пір, короче, поки не прийшов час для її сприйняття. Приходила вона до мене довго і все ж таки прийшла, але навіть не на цьому етапі розвитку. Хоча деякі речі “Арии” та “Черный кофе” сприймалися мною на ура, навіть тіж самі “Деревянные церкви руси” та “”Еще раз ночь” Мастера. Да, ще якась пісенька, по-моему в перекладі “Я здаюсь” Rainbow.

Дитинство вище ніж мілкіше (танцювальне). З появою касетника в 90-му році, з”явилась симпатія до ритмічної (дискотечної) музики. Поява магнітофона ассоціюється з появою Doctor Alban. З тих пір слухав музику денс-денс-характеру, паралельно гриміла музика брата, поки що незрозуміла для мене. Паралельно також грала музика, яка не змушувала нас з братом “битися” за місце в деці для своєї касети. Цими компромісами являлися Dire Straits, Chris Rea, не психоделічні альбоми Pink Floyd (не перші). На той час для мене з”явилось поняття репу (зараз зрозумів, що то не стільки реп, а хіп-хоп по своїй музикі) – MC Hammer.
Далі Таніта Тікарам, R.Е.М., Шинад О”Коннор, Філ Коллінз, пізніше Cranberries, Eric Clapton. Короче, нічого визначеного.

Далі .(перед написанням думок та спогадів було багато, бачу, що вони счезають, і з”явилось бажання зробити цей “МЕМУАР” лаконічнішим). Поки танці були моїм основним улюбленним відпочинком, слухав кислоту, драм-ен-бейс. Це студенство. В цей період слухав все, що грало з ЕфЕмів. У гуртожитку добре товаришував та багато спілкувався з людьми, яких тупорилі “ГОПНІКИ” називають “НЕФОРМАЛАМИ” - слухав і їх музичку. А коли в себе на батьківщині у самопальному гуртові сів грати на ударних – ОСЬ ТУТ І СТАВСЯ ПЕРЕВОРОТ. Я відмовився від “кормьожки” низькопробною музикою з ненімих засобів масової інформації. В той час я захопився “Led Zeppelin”. Джон Бонем був моїм кумиром у барабанах (хоча Алріх теж до вподоби – знаю, що не оригінально).

Ще далі. Ну а ще далі в мене з”явилась Bjork. Про цю музику можна писати хоч все життя, але якщо по мінімуму, то: цю музику потрібно розжовувати, бути вільним для сприйняття. Берізка, схиляюсь перед тобою. А яка ти не сцені... Одне слово “НЕПОВТОРНА”...

Зараз слухаю ВСЕ. Надаю перевагу джазу, етніці...

Мораль яка? Смак формується залежно від середовища та бажання почути нове. Наприклад я, музику, яку вже чув, перемикаю на слідуючу, поки не почую НОВУ, для мене свіжу. І ще про мораль: притримуюсь трохи переробленого прислів”я “ТИ СКАЖИ, ЯКУ МУЗИКУ ТИ СЛУХАЄШ, І Я СКАЖУ, ХТО ТИ Є”...
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
bookclub_ua    07.03.2007, 09:19
Оценка:  0
bookclub_ua
переважно етніку слухаю
і хто я? :01:
Phase    07.03.2007, 09:19
Оценка:  0
Phase
Ты прекрасна, спору нет ;) Насправді Ви сприйняли мораль дослівно, я абсолютно не психолог і робити висновки таким чином навіть не берусь. Скажу одне і знаю, що не помилюсь - Ви нормальні ;)
Реклама
Реклама