Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Про курсові

17 мая´04 21:56 Просмотров: 349 Комментариев: 0
Я навчаюся в Інституті філології КНУ ім. Шевченка на 3 курсі. На цьому курсі (3) ми пишемо курсові роботи з німецької мови. Більшість людей пишуть з граматики. Викладачі гордо іменують це науковою роботою. Типу, студенти закопуються в підручники і роблять відкриття. На ділі у переважній більшості випадків це виглядає так: тема курсової, скажімо, частки в сучасній німецькій мові. Студент бере, коротко конспектує якусь книжку, звідки лише можна придумує приклади (а в курсовій пише, що виписав їх з різноманітних джерел, шарив в інеті, читав газети і т.д.), здає її, і це називається наукова робота. Я вважаю, що це абсолютно неефективно і лише забирає час. Досвід показує, що всі студенти сприймають це як прінуділовку і лише одиниці підходять до цього творчо і дійсно виконують поставлене перед ними завдання.
Наша наука зараз у великому занепаді, грошей на розвиток немає. Студенти ходять у вуз лише для того, щоб була корочка, бо без неї важче влаштуватися на роботу, а наукова діяльність нікому не потрібна. А коли помруть викладачі старого покоління, що буде?
Пишу я це все тому, що сама пишу курсову. Це заняття надзвичайно нудне і я не маю ніяких стимулів до пошвидшення його виконання. Лише буде написано в заліковці, що я її здала. А так - ні собі, ні людям. Бо та граматика, а особливо той аспект, що я висвітлюю, мені в житті не знадобиться.
І на фіга ото таке робити?
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама