Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Вихідні

11 марта´07 20:58 Просмотров: 504 Комментариев: 2
Дааа, на цей раз остаточно переконався, що в вихідні в щоденниках мало що знайдеш цікаве та корисне. Звернув увагу, що в такі дні щоденники бурлять все тими ж самими монологами про любофф, нещасну любофф та про несправедливість життя... Я вже й забув, що було в моїй голові у віці, який у переважної більшості "писарів вихідного дня", але ж ... ну не треба так... дрібниці сприймати за слоників. Ось недавно розмова з приятелем:
П. - у сусідів біда...
Я. - що ж трапилось? Щось страшне?
П. - та в гараж поставили ролети, а хтось машиною заїхав в них...

І це люди називають бідою... Головне щоб здорові були ;)

Чим далі в ліс, тим більше переконуюсь, що МИ, саме МИ в силі змінювати своє майбутнє... Можливо постане питання, за допомогою яких інструментів? Відповім: воля та віра... Тільки не сприймайте слово "віра" в розуміні вашого відношення до якогось храму віри (християнство, іслам, буддизм і т.д.). Віра виключно як впевненість у реалізації задуманого. Інше питання, чи є це так зване ЗАДУМАНЕ...

Мрійте... Мрійте та дійте... Ось дві операції, необхідні для покращення якості життя... (на тренуванні з айкідо: брат на мені проводить прийом, я не зовсім вдало падаю, як мішок, можна сказати, брат перепитує, чи живий я. Сенсей почув це, та каже "Живой то, но каково качество жизни?")

Про користь постановки цілі: ще років так 3-4 тому усвідомив, що спроможний змінити майбутнє на краще, поставив перед собою цілі. І збулись, правда трохи не діставши ідеалу. Скажете, якщо до ідеалу не дістав, то і цілі недосягнуті... Можливо й так... Але тут головним є те, що життя почало змінюватися, і у задуманому напрямі, і, що саме головне, це не вимагало від мене прикладення надзусиль... Можна сказати, що життя змінилося лише одним зусиллям - зусиллям візуалізації - я бачив ці якісні зміни і ототожнював їх з собою...

НЕ ВЕШАТЬ НОС, ГАРДЕМАРИНЫ!!!
p.s. да, ні про що вийшла замітка...
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Pasternak_    11.03.2007, 21:13
Оценка:  0
Pasternak_
ага, про любофф, нещасну любофф та дуже нещасну любофф) я от ще постійно на суїциди потрапляю)))))) слава богу, шо вихідні скінчилися)
Phase    11.03.2007, 21:13
Оценка:  0
Phase
Це точно ;)
Реклама
Реклама