Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Булавка.

12 марта´07 13:08 Просмотров: 329 Комментариев: 2
Був у книзі "Пригоди Тома Сойєра" епізод: Том з дружбаном на уроці граються у гру. По парті повзає живий кліщ, якого кожен намагається змусити рухатись у певний бік. Хапатися за кліща руками, пропонувати смачненьке, здувати - нєа, не можна. В руках у гравців лише... булавки.
Кліщ - це я. Незрячий, нерозумний і неаналітичний кліщ, якому по фіг, куди повзти. Булавочки-обставини колють мене в пузо - я ойкаю, здригаюся і так само незряче крокую в інший бік.
Щось надміру жорстко вколола цього разу. Фізичний біль, помножений на страх невідомості - найжорсткіша з усіх булавочок. Значить, я знову рухаюсь у дуже-дуже неправильний бік.
Так, рухаюсь. Останнім часом рухаюсь бігом, з криком і божевільними очима - швидше, швидше. Думати, куди і навіщо - нема коли. Кліщ, сліпий нерозумний кліщ. Змусити його зупинитися гуманними методами неможливо - допоможе тільки біль.
Окей, окей, я вже зупинилася! Десять хвилин спокою, поки міряється температура. Ретроспектива, деталі, аналіз, висновки. Я ще не знаю, куди мені варто рухатись далі, але ж я вже зупинилася.
Слухайте, може, досить? Може, нарешті, заберете свою жахливу булавку?
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Ватель    14.03.2007, 01:37
Оценка:  0
Ватель
а хай но кліщ згадає, що він вміє гарно кусатися))
Пустельник_    14.03.2007, 01:37
Оценка:  0
Пустельник_
"Крови мне, крови!!!!"))))))))
Реклама
Реклама