Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

АХ СУКІН ЖЕ Ж ТИ СИН!!

13 марта´07 22:32 Просмотров: 585 Комментариев: 4Я там була.Жаль, що у мене нічого в руках не було!
Секретаря Донецької міськради у Києві облили кефіром (фото)

Громадянин України, секретар Донецької міськради, член Партії регіонів Микола ЛЕВЧЕНКО наполягає, що в Україні єдиною державною мовою має бути російська мова.

Про це Н.ЛЕВЧЕНКО сказав сьогодні на прес-конференції в агентстві УНІАН.

Як передає кореспондент УНІАН, він відзначив, що висловлює свою особисту позицію, яка не є позицією Партії регіонів.

“Я говорю як громадянин України, я не озвучую позицію Партії регіонів”, - сказав М.ЛЕВЧЕНКО.

“Це моя думка, що в Україні має бути одна російська мова державна, бо навіщо створювати і формувати іншу. Можливо, буде знайдено таку формулу, за якої українська мова буде регіональною, скажімо, у Львові, Тернополі, Івано-Франківську. Можливо, у Вінниці буде якась інша мова, ближча до суржику, у Львові більш сполячена мова”, - додав М.ЛЕВЧЕНКО.

Він нагадав, що офіційна позиція Партії регіонів полягає в тому, що в Україні має бути дві державні мови. М.ЛЕВЧЕНКО відзначив, що “це його політична гіпотеза, це ознака того, що ведеться дискусія, пошук рішення” про державну мову в Україні.

На думку М.ЛЕВЧЕНКА, питання про статус російської мови в Україні стосується остаточного зміцнення української державності. “На мій погляд, вона сьогодні сформована максимум на 70%, ми маємо величезну проблему - це розділення України на дві частини за мовною проблемою в першу чергу”, - сказав він.

Також М.ЛЕВЧЕНКО вважає, що надання російській мові статусу державної зніме претензії Москви щодо утисків російської мови в Україні. “Державна російська мова виб`є цей політичний козир у Росії”, - сказав він.

У наданні російській мові статусу державної М.ЛЕВЧЕНКО бачить “прорив у світову цивілізацію, можливості бізнесу, розвиток науки”.

М.ЛЕВЧЕНКО стверджує, що сьогодні багато українських учених виїжджає з країни, насамперед до Москви, через проблему з російською мовою. “Вся наша наука сформована і створена в радянський період і вона вся на російській мові. Російська мова як державна знімає питання про відплив мізків з країни”, - вважає він.

За словами М.ЛЕВЧЕНКА, у простих людей у центральному, східному і південному регіонах нема коли вивчати українську мову.

“Шахтарям у Донецьку нема коли вивчати українську мову. Він виліз із шахти, зміна закінчилась, йому потрібно поїсти, виспатись, розв`язати всі сімейні проблеми, шахтарю нема коли вивчати українську мову”, - сказав М.ЛЕВЧЕНКО.

Він наголосив, що не може сказати, що хтось забороняє російську мову в цих регіонах. При цьому М.ЛЕВЧЕНКО відзначив, що після того, як на сесії Донецької міськради було ухвалено рішення про надання російській мові статусу регіональної, пішов протест прокуратури і постанова суду, які відмінили рішення сесії.

Він також висловив готовність профінансувати словник технічних термінів українською мовою.

“Пришліть мені проект цього технічного словника українською мовою, я знайду гроші і профінансую його видання”, - сказав М.ЛЕВЧЕНКО.

Після прес-конференції біля агентства УНІАН М.ЛЕВЧЕНКА облили кефіром. На запитання кореспондента УНІАН, хто це вчинив, він відповів: «Я не знаю. Це за те, що я захищаю російську мову»падпис під фото на сайті: Кажуть, маска з кефіру освіжає обличчя
підпис під фото на сайті: Отака от халепа...

(с)

Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
V0DA    14.03.2007, 10:15
Оценка:  0
V0DA
робили сюжетик)
народ жалкував, шо його не лайном облили :09:
Байкер_Ледi    14.03.2007, 10:15
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Та пішов він.
пенсионерка    13.03.2007, 23:29
Оценка:  0
пенсионерка
Жаль кефіру на таку...особу.
Байкер_Ледi    13.03.2007, 23:29
Оценка:  0
Байкер_Ледi
Грубо, але пішов він.
Реклама
Реклама