Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Коксу? Ненавижу эту морррду.

14 марта´07 0:00 Просмотров: 1176 Комментариев: 24
Моя первая "публикация".
Заказуха - написала так как сказал шеф написать. Так что не судите.


"Київ Чорновецького: бали та злидні"

17 лютого, у ніч з суботи на неділю, в будівлі київської мерії пройшов бал-маскарад «Карнавалія». Згідно з очікуваннями пана Чорновецького, це мало бути щось на кшталт Віденського Балу за своїм розмахом, і свято мало б стати щорічним.
Від події віяло значущістю, про що свідчив навіть червоний килим, що був розстелений для почесних, та не дуже, гостей. Пройти по килимку коштувало всього $150. Звичайно, це не весь спектр задоволень, які можна було отримати за цю „символічну суму”. Гостей радо зустрічав народний хор, вдягнутий в національні костюми, а фойє було прикрашено металевими статуетками, що рухались, лякаючи панянок. Як виявилося, це були перевдягнені актори, яким заплатили по 300 гривень за вечір, що було значно дешевше, аніж купляти справжні статуетки. Розважальна частина вечора теж була насиченою, але не захоплювала гостей так само, як поглинання різноманітних наїдків.
Присутні намагалися розгледіти серед незліченної кількості масок Леоніда Чорновецького, але нажаль, мер так і не з’явився. Багато хто був розчарований, адже гості так і не могли зрозуміти справжню ціль проведення заходу, чи це була благодійна акція збору коштів для відкриття книжкових магазинів, чи в підтримку київських бібліотек. Гості зійшлися у думці, що дійство відбувалося „для задоволення” і розійшлися о пів на четверту ночі, так і не задавши меру питань, які хотілося б обговорити у кулуарній обстановці.
А поки еліта насолоджувалася святом, прості кияни не могли спати, плачучи над квитанціями на оплату жилого-комунальних послуг. Досить контрастно, поруч з розкішшю прикрашеної бальної зали, виглядають переповнені смітники в спальних районах міста. Стратегія „Робін Гуда”, яку обрало нинішнє керівництва, явно не розрізняє де багаті, а де бідні, яким хоче допомагати, відбираючи останні блага у всіх прошарків суспільства. Здається, що багато людей поміняли прописку, перебазувавшись на Хрещатик, 36, і поки мерія влаштовує розважальні заходи, кияни організовують демонстрації під КМДА. Поруч із рішеннями та розпорядженнями міського голови, з’являються нові іронічні анекдоти ті жарти про керівництво міста. Задоволені сьогодні тільки бомжі, які копирсаються в переповнених смітниках, та отримують від мера комплекти теплого одягу, кожен коштом тисячу гривень.
Постає питання – чи виконує влада свої обов’язки? На що вона витрачає бюджетні кошти?
Від влади залежать життя багатьох людей, тому Києву потрібно керівництво, яке б виконувало свої обов’язки перед громадянами, і не змушувало їх круглий рік то мерзнути, то знемагати від спеки перед будівлею мерії у надії, що їх почують. Діяльність керівництва Київської міської державної адміністрації викликає до справедливого обурення киян та спричиняє суспільне занепокоєння. Колись Чорновецький пообіцяв, що багаті поділяться з бідними. Чи не настав час меру виконувати свої обіцянки, або просто приступити до виконання своїх прямих забов’язань.

Ольга Ф.

© Copyright: Ольга Фрусчанте, 2008
Свидетельство о публикации №2801310524
Пожаловаться
Комментариев (24)
Отсортировать по дате Вниз
Мелкий_Крупный    30.10.2007, 18:56
Оценка:  0
Мелкий_Крупный
Та в нас класна країна!!!!!!Наприклад,щоб стати мером столиці треба не дуже й багато--цукровий заводик і круп*яну фабрику!!!!!Це всього навсього вдвічі більше ніж мріяв відомий багатьом отєц Фьодор!!! :62: :62: :62:
A_M_N_E_S_I_A    28.07.2007, 17:52
Оценка:  0
A_M_N_E_S_I_A
пиши более простым языком, без заворотов - для людей, а не для себя.
это я тебе как журналист журналисту :05:
я думала, ты актриса - потенциал высок, но, думаю, в журналистике для тебя тоже найдётся местечко, и не последнее :05:
Удачи)
years_go_by    07.07.2007, 21:55
Оценка:  0
years_go_by
Мне понравилось одно из интервью с резидентами украинского камеди-клаба,когда на вопрос о том на какие темы они предпочитают не шутить они ответили примерно следующее:
"Не шутим на темы неизлечимых болезней и на темы религиозного фанатизма.Исключение составляет лишь наш мер Черновецкий.У него и того и другого в избытке.." :01:
Dukeline_НАХЪ    02.07.2007, 02:01
Оценка:  0
Dukeline_НАХЪ
апладирую стоя!!! :62: милости прошу к себе в дневничёк на стихи :05:
Фиксик    03.04.2007, 10:38
Оценка:  0
Фиксик
ну и правильно что висят! никакого понта им делится с бедными, есть отличная фраза! почему дурак? бо бедный. почему бедный? бо дурак. во всех обществах всегда будет деление на классы! и только долбоебы орут давай делится! нехрена не будет в этой блядской стране хорошо пока каждый не научиться соблюдать законы и правила. украл или убил растрелять нахрен... сами ходим нах по улицам мусарим плюём а бля дома кто себя так ведёть? а? пока стадо не думает башкой будут и Черновецкие и Януковичи, задолбало фсё.. вон Донецкие орут за Яныка, сами по уши в говне, там среднего класса практически не существует. или бомжи или на меринах!
тупому народу тупорылая власть!
всё бля
Женя_Май    26.03.2007, 15:53
Оценка:  0
Женя_Май
журналюга)))
а ты там была, на балу-то?
DoxtorExanson  (аноним)  23.03.2007, 09:52
Оценка:  0
DoxtorExanson
Сечас оформим пассажира :02:
Справжня    19.03.2007, 20:09
Оценка:  0
Справжня
Поздравляю вас, девушка, с первой публикацией:01: Неплохо, но твои заметки, которые пишешь от души, намного лучше:01: Жаль, что в практике такое не задают, ты бы там их всех порвала:01: Но ничего, еще все впереди :05: Может и книга повестей Чили не за горами?:01:
Kupala    18.03.2007, 07:44
Оценка:  0
Kupala
аха, город засран до предела, скоро испражняться начнут на тротуарах -это лицо мерина Церновечкого.
Cheri@  (аноним)  16.03.2007, 22:26
Оценка:  0
Cheri@
Хммм. Відчувається, що ще бракує досвіду написання статей. Стилістично незріла стаття. Мені здається варто писати якомога коротшими реченнями і більше по суті. Відчувається що багато фраз вставлені так аби було. Асоціюється із шкільною газетою. Ось. Ну це власне була спроба конструктивної критики:01: Прошу не судити строго=)
Головне що ти дівчина розумна і скоро зрозумієш всю цю кухню:01:
Реклама
Реклама