Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Притча о Боге

14 марта´07 12:26 Просмотров: 435 Комментариев: 7

Говорят, после того как Бог создал мир, человек проявил необыкновенную прыть и сразу шагнул за пределы дозволенного. Это обстоятельство очень обеспокоило Бога.
Он созвал семь архангелов на совет и сказал: «Возможно, я совершил ошибку, создав человека, теперь мне не будет покоя. Люди будут преступать дозволенное, а потом бесконечно жаловаться на свою несчастную жизнь. Куда бы мне спрятаться от них?».
Архангелы долго думали. Один из них посоветовал Богу спрятаться на вершине Эвереста. Но Бог сказал: «Очень скоро люди доберутся туда». Другой архангел предложил: «Спрячься на дне океана». Еще один посоветовал укрыться на Луне. Было еще множество разных предложений, но Бог все их отверг.
Наконец, один из архангелов сказал: «Спрячься в сердце человека. Там Тебя никто не будет беспокоить, а найдет лишь человек с открытым сердцем». Это предложение понравилось Богу. Он так и поступил.


Пожаловаться
Комментариев (7)
Отсортировать по дате Вниз
intentio    15.03.2007, 01:47
Оценка:  0
intentio
Пояснення знайдене, і всі задоволені. А якщо раптом людина одужує, ми не думаємо, що це вона так хотіла жити, і трималась за життя з усих сил, це не її заслуга(ми ж такі жалюгідні і не здатні на таке). Це Божественна милість!

Це ваша особиста справа в що вірити. Я, особисто, вірю в людей і їхні приховані сили. В здатність робити великі справи і без всіляких там богів. Ми не жалюгідні, ми просто ще не знаємо своїх можливостей. І колись всьому знайдеться своє пояснення, звідки виник наш світ, як зародилося життя, як зявилася людина і для чого ми живемо. На всі питання колись відповість людина, а не Бог:01:

Я задовільнив твою цікавість?:01:
Ружа    15.03.2007, 01:47
Оценка:  0
Ружа
Так, дякую! ;-)) дуже рада, що відповів мені! здалося враження, що ти всЁ сказал ;-)) :-))))))) Багато що хотіла тобі сказати, читавши твої коменти, але коли дочитала до висновку - просто хочу потиснути твою руку за правильний висновок - людина здатна на все, бо такі здібності вона отримала від Нього ;-)) "по образу і подобію" - і в кінці-кінців здатна буде творити світи, така еволюція Душі - вона вічна і проходячи еволюцію від мінералів до людини, накопичує знання, щоб потім йти далі. Тому Бог в серці кожної людини, треба тільки туди зазернути.
А те що відбувалося і відбувається з релігією - це саме й є боротьба світу й темряви за серця людські. Доречі дуже цікаві книги написав Каганець "Пшениця без куколю" - про те, як в біблію вставляли
intentio    15.03.2007, 01:28
Оценка:  0
intentio
Коли людям погано вони просять Бога, всемогутнього бога допомогти їм, простим смертним пережити, подолати, допомогти, захистити.... А потім роблять все самі:01:, але дякують Богу. Бо іншого пояснення виходу з тієї жопи(вибач), вони не можуть знайти. Будучи пригніченими і невпевненими в собі, закономірний процес подолання труднощів нам здається неймовірною подією, на яку ми (такі жалюгідні створіння) просто не здатні. Ми не можемо пояснити собі, що здатні на більше, не можемо цього зрозуміти, а отже це зробив Бог. Пояснення знайдене і всі задоволені. А от коли хтось помирає і ми просто не можемо нічого вдіяти, ми просимо Бога про допомогу... Але людина помирає, і ми знову шукаємо виправдання, пояснення. Бог забрав його до себе, бо так треба...
intentio    15.03.2007, 01:17
Оценка:  0
intentio
Отже для керуванням суспільством потрібний був універсальний механізм стримування і виправдовування незрозумілим подіям. Так зявився Бог. Одна з основних потреб людини - безпека. І як не дивно наш Бог не тільки здатний карати, але і захищає тих хто слідує його заповідям:01: Ну а його заповіді до нас доносять ті ж таки старійшини, жреці, св"ященники, які керують.... Ти ж пам"ятаєш, що тривалий час церква домінувала в усіх державних справах і без її благословіння ні-ні. Бог р релігія - це кнут і пряник, заснований на примітивних інстинктах - страху та інстинкті виживання. Зі словами Бог приносились жертви і розпочинались війни. А всі хто не згодний з Богом чомусь помирав. І чого б це? І не Бог спускався і робив йому харакірі, а люди...
intentio    15.03.2007, 01:00
Оценка:  0
intentio
Окі:01:)) Хотіла почути мою думку, тоді слухай:01:))) Бог це універсальна страшилка. З давніх часів люди приписували Богу всяку єрунду, яку не могли пояснити. Ти ж пам"ятаєш про грім, блискавки, врожаї-неврожаї.... Сталась якась подія якій люди не можуть знайти пояснення - Божественний прояв! Покарав або помилував... Пам"ятаєш старійшин, жреців, св"ященників... Більше трьох людей - "толпа". А нею треба керувати. Людське суспільство побудоване, як і тваринне, ієрархічно - кожному своє місце. Той хто стоїть на вищому щаблі повинен мати відповіді на безліч питань. Найдієвіший механізм стримування людей і тварин - страх. Не маєш відповіді - придумай страшилку. Тебе Бабаєм у дитинстві лякали(я певний час в нього вірив, хоча ніколи не бачив)...
Kendu    14.03.2007, 20:42
Оценка:  0
Kendu
:01:
А ведь действительно - самое надежное место!
Ружа    14.03.2007, 20:42
Оценка:  0
Ружа
:-))))
Реклама
Реклама