Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Не забути. Аби тільки не забути!!!!!

16 марта´07 9:05 Просмотров: 343 Комментариев: 0
"ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА 2007" У КВІТНІ ВЧЕТВЕРТЕ ПРОЙДЕ МІСТАМИ УКРАЇНИ

КИЇВ, 15 березня.(Роман Сущенко - УКРІНФОРМ). Популярний фестиваль "Французька весна 2007" в четвертий раз пройде в Україні у квітні. "Цей культурний захід має на меті не лише втішити українську публіку, а й розповісти їй ким є французи, та яка різнобарвна їхня культура. Фестиваль нам не дає жодних матеріальних преференцій, для нас це скоріше багато роботи і задоволення, яке ми отримуємо від того, що даруємо мешканцям України", - відзначив Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні Жан-Поль Везіан під час прес-конференції для журналістів. Підбір французьких майстрів різноманітних жанрів став результатом колективної роботи Французького культурного центру, Посольства Франції в Україні, регіональними представництвами Французького Альянсу в Україні, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.
"Французька весна 2007" У Києві фестиваль відкриється 1 квітня о 20.00 на Софіївському майдані та парку "Софія київська" феєричним музичним та світловим шоу "Вогняна інсталяція" від компанії "Карабос". Одночасно яскраві дійства розпочнуться у кількох великих містах України: Одесі, Харкові, Львові, Донецьку та Дніпропертовську. Новинкою цьогорічної "Французької весни" стане масштаб проведення культурних заходів, вони поширяться і й в інших українських містах: Рівному, Сімферополі, Севастополі, Запоріжжі, Горловці, Миколаєві та Хмельницькому, - відзначила радник з питань культури французького посольства Аїша Керубі.
Українські глядачі отримають чудову нагоду ознайомитися зі сценічним мистецтвом від танцюристів арткомпанії "Акрорап", яка репрезентує хіп-хоп і сучасний танець "Дуар" та унікальною постановкою "Гамлета - тема і варіації" французьких акторів й музикантів театральної компанії "Юніжамбіст". Французькі митці мають намір широко представити україньскій публіці візуальні мистецтва. Зокрема, живопис від Партісії Ле Бер, Кзав'є Галя, та П'єра Жосса , фотографію Деніз Коломб та Найджела Діксона і традиційно французьке кіно. Три фестивалі французьких кіномитців упродовж місяця подорожуватимуть українськими містами. Шанувальників кінематографу чекають: фестиваль короткого метру з 25 нових стрічок та 7 торічних найпопулярніших фільмів; фестиваль допрем'єрних показів та кінофестиваль Тоні Гатліфа присвячений циганській культурі.
Родзинкою для українськиїх читачів стане презентація українського перекладу книги легендарного Сержа Лифаря "Спогади і кари" та зустріч з модними у Франції сучасними романістами Лоріан Зеллер та Давідом Фоенкіносом. Цікавим для ширкого загалу, на думку фахівців, стане під час фестивалю спілкування з істориком Даніелем Бовуа, який прокоментує публікацію свого твору "Російська влада та польська аристократія в Україні". Українці та французькі знавці слова матимуть змогу обмінятися думками про творчіть Василія Гросмана - російськомовного письменника, який народився в Україні і є надзвичайно популярним у Франції, у присутності автора. Сучасна музика, яка буде присутня у творах сценічного французького мистецтва, новими звуками пролунає у піснях тулузької рок-групи "Пріска". особливою композицією якої, стане пісня "Моя Україна".
Подібні сезонні культурні фестивалі проводяться й в інших країнах, відзначив Жан-Поль Везіан. За його словами, втретє "Французька весна" проводиться у Туреччині та Азії, однак такого щирого сприйняття публіки та масштабів, як в Україні, фестиваль там ще не отримав.

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама