Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ксюша Бородіна заради мрії стати телезіркою відмовилася від забезпеченого

17 марта´07 11:53 Просмотров: 339 Комментариев: 0
Ксюша Бородіна заради мрії стати телезіркою відмовилася від забезпеченого майбутнього в Італії, полаялася з вітчимом, порвала стосунки з мамою – і приїхала на проект. Вона сподівається тільки на себе, саме тому Ксюша – виконроб будівництва. Проте вона будує не стільки ДОМ-2, скільки власну долю.
Ксенія народилася в 1983 році. Весь цей час прожила в Москві, у Кунцеві. До 9 класу навчалася в середній загальноосвітній школі №749, а випускні класи закінчила в приватному ліцеї. Після іспитів вона вирішила спробувати щастя на заході і вступає в англійську літню школу "Мультиленгвіч".
Але після місяця в Англії Ксенія не витримує розлуки зі своїм коханим Сашком, який залишився у Москві. До розлуки вони бачилися щодня, і цілий місяць одне без одного став для них іспитом. Ніякі домовленості мами і вітчима-італійця не змогли вплинути на рішення Ксенії повернутися в Росію, покинувши престижну європейську школу.
Ні на секунду Ксенія не сумнівалася, що робить правильно і змінює своє життя на краще. Вона вступає одразу на другий курс Московського інституту готельного менеджменту і туризму, в якому вчиться і донині, закінчуючи вже 4 курс. І хоча через деякий час вона розлучається зі своєю коханою людиною Олександром, через якого виїхала з Європи, все одно не шкодує про той свій вчинок. Вона завжди була впевнена, що багато чого доможеться і у себе на батьківщині, тому й вирішила стати телезіркою.
Ксенія розіслала скрізь свої резюме, ходила на кастинги і проби, але, на жаль, справа не рухалася з місця. У Ксюші остаточно зіпсувався настрій, вона знітилася і прийняла запрошення свого італійського татуся, який давно наполягав переїзді дівчини до Італії, де вона буде під доглядом і невсипущою турботою.
І от сидить наша Ксюша в літаку, поданому на посадку, гірко плаче, – і раптом дзвінок. Телефонують їй з телебачення, повідомляють, що вона пройшла кастинг ведучих, і запрошують негайно приїхати. Ксюша Бородіна не знає, що ж робити: відмовитися від розміреного майбутнього заради справжньої мрії або взяти себе в руки і вступити в нове життя?.. Результат її вибору – щодня на телеканалі ТЕТ у проекті ДОМ-2.

Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама