Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

свіжий ковток повітря....

17 марта´07 16:01 Просмотров: 1281 Комментариев: 58
відчуваю прийде кінець... хоча у фізичному світі нічого не відбувається і, навіть, останній раз бачив її ще восьмого числа... та ні, брешу.... ще після того бачив два рази: перший раз просто наші погляди зустрілись на пару секунд і я ледве склеїв болючу посмішку, а другий раз ми побачились в низу універу, коли йшов додому. Вона ще тоді мала пари і ми розійшлися майже зразу... чомусь я тоді був холодним, як ніколи, коли прощались... хех... я навіть не.... щоб попрощатись вона... я просто не нагнувся поцілувати (як звично) в щічку, то й вона мала на вшпиньах встати і припідняти носика... зараз згадую і думаю їй було трішки або просто незручно і дивно, або боляче (якщо вона це відчула) через те, що я тоді не відповів взаємністю... не знаю, що я тоді вудчув... біль? та ніби ні... сум? не зауважив... полегшення?.... В таких випадках ми відчуваєм втрату... і навіть якщо це майже незнайома людина, нам боляче і сумно (певне я вже це майже пройшов), адже ми таки щось пережили. Вона зі-мною ніколи не жила минулим - я його і досі не знаю, єдине, що вона мені інколи дозволяла то це відчути її минуле... коли вона його (минуле) згадувала я відчував це, стоячи поряд: було надзвичайно боляче і хотілось як найшвидше зробити цю людину трішки щасливішою! В деяких моментах таки робив... і від цього я сам був щасливий. Але це у випадках, якщо вона дозволяла це робити.... частіше вона це переживала сама (я так схильний думати), адже рідко зі-мною бачилась у випадку, коли їй було погано..... а мені було завжди добре з нею і погано без. Тому вона певно також була/є закохана в когось... ну принаймні їй хтось подобається, але хлопця вона точно не має... а якщо є, то він повний критин, якщо лишає її на восьме березня, на День Валентина і не привітав із Днем Ангела.... ну і так далі... мені тепер сумно за неї.... (дожився, ні?) себе якось вже не шкода (хоча після цього випадку із серцем, стало страшно за своє здоров'я і навіть життя ,але не більше). Мені шкода, що вона досі сама... і її минуле... вона старається не думати про нього, але ж... воно так любить про себе нагадувати... навіть я! Згадується, що Я їй чимось нагадував іншого хлопця.... так, це було боляче... мені було дуже боляче, коли мене ось так і порівняли з іншим.... з її минулим, сумним минулим. Можливо саме це і стало перешкодою... хоча вже пізно говорити про такі речі... я вже зробив вдосталь помилок, щоб ще додавати якісь (мабуть суттєві таки, проте пізно) перешкоди.... все плавно йде до фіналу.... і дійде, якщо мій телефон буде мовчати надалі, бо не підняти слухавку я не зможу, адже буду жаліти про це сам, але напротивагу цьому я добре знаю, що чим більше дати серцю відпочити та відволіктись, тим легше це все пройде.... хоча здається я вдосталь настраждався. А хто винен? Та ясен пень, що я...

мусів це написати...

Пожаловаться
Комментариев (58)
Отсортировать по дате Вниз
Расточка    07.04.2007, 00:21
Оценка:  0
Расточка
Повернусь..............Чесно сказати ще незнаю надіюсь , десь приблизно , в четвер.
LaSG    07.04.2007, 00:21
Оценка:  0
LaSG
ого... смалиш. Певно забила на все у Львові, ні? :)
Расточка    05.04.2007, 08:59
Оценка:  0
Расточка
Я зараз найкраз в Києві і за ці дні переспілкувалась з ними і тому навіть незнаю що б таке написати...
LaSG    05.04.2007, 08:59
Оценка:  0
LaSG
напиши коли вернешся :)
whatever_    19.03.2007, 21:18
Оценка:  0
whatever_
ок. я теж завалена, але то ніяк на мене не впливає... суцільний деструктив. :09: :71:
whatever_    19.03.2007, 20:27
Оценка:  0
whatever_
*не знає, що таке емо*
LaSG    19.03.2007, 20:27
Оценка:  0
LaSG
ти не знаєш, що таке Емо-кідс?.. йой.....( потім якось покажу.......... нагадаєш, бо зараз трішки завалений "навукою"
whatever_    19.03.2007, 20:14
Оценка:  0
whatever_
та, страждання іноді межують з суїцидом. навіть при взаємному коханні. в кожного своя історія.
LaSG    19.03.2007, 20:14
Оценка:  0
LaSG
що тільки емо не говори, воно однаково собі ріже вени (с)
whatever_    19.03.2007, 18:08
Оценка:  0
whatever_
>важко назвати це коханням, коли воно не взаємне
незгодна абсолютно. кохання, сила почуттів не залежить від взаємності. невзаємне кохання іноді просто вражає своєю силою і глибиною.
LaSG    19.03.2007, 18:08
Оценка:  0
LaSG
ну я це розумію, просто я мав на увазі тільки випадок ВЗАЄМНОГО кохання....................

а "важко назвати це коханням, коли воно не взаємне", бо воно над-то страждальне, а мені добре знати, що це таке і з чим його їдять! І ТОМУ мені це важко так класифікувати, адже це боляче мені вимовляти, не тільки думати.....
Westerner    19.03.2007, 17:47
Оценка:  0
Westerner
Me? Pretty well, thanx!..:01: I remember but we never will..:01: well, at least as long as we live and socialize with each other (the end of which I hope will coincide..)

I'd like to give some comment to your comment but it's about time to leave work for today (in order to go home, i.e.to Den's home and have some real work..:01: ..I'm not a workaholic..:01:)

I'll call you later tonight if that's ok or U take the initiative.. :93:
LaSG    19.03.2007, 17:47
Оценка:  0
LaSG
ти про день смерті - співпаде? :)) ну розраховуй на довге життя! Хоча в мене вже і розхитані і нерви і серце, але ще трохи думаю пожити (ну, не те щоб планую... просто якщо я помру своєю смертю).
EloquentSilence    19.03.2007, 17:43
Оценка:  0
EloquentSilence
оце просто чудово))))))))))))
EloquentSilence    19.03.2007, 17:26
Оценка:  0
EloquentSilence
...можливо))...
та звісно у того вета є виключення, як завжди...бо наприклад, є одна знайома, з якою майже рік спілкуємося...дуже гарна людина...сподіваюся, що побачимося...просто вона з іншого міста...))
LaSG    19.03.2007, 17:26
Оценка:  0
LaSG
аналогічно :) саме те, про що я тобі розказував у минулому коменті - вони також з іншого міста.... точніше вони з Києва :) (хоча я зі Львова). І вже я там був, і тут до мене приїзджали раніше і ще збираються....
Westerner    19.03.2007, 17:19
Оценка:  0
Westerner
Хай! При тому, що мені, як правило, так багато є що і сказати (що і роблю, дякуючи за надану можливість), мною опановую неймовірна тупість.. Тут все сказано!..
Можу додати тільки щось іронічне на зразок "те, що нас не вб є, зробить сильнішими", а щодо "свіжого ковтка повітря", починай звикати.. Спочатку воно буде нас п янити, а потім почне сприйматись, як нормальне явище, тобто непомітним.. :07:
LaSG    19.03.2007, 17:19
Оценка:  0
LaSG
ще добре мене ТОГО, п'янить! То в сторони кидає, то з серцем недобре, то (сьогодні) в грудях скажено пече... офігіти! Важко сказати, коли я буду це сприймати як нормальне явище... (ще інтересніше ДЕ вже? -- в труні з білими тапочками?). Ну авжеж щасливий, що це все позитив, проте мені ще треба це пережити... і якісь різкі рецедиви мене просто навсього таки колись вб'ють, якщо не закінчаться самі.

хай) how RU,my old little friend? :) We didn't finish our conversation yesterday, do you remember?
Реклама
Реклама