Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Посміхатись теж тяжко.....

19 марта´07 18:14 Просмотров: 549 Комментариев: 2
Як тобі класно: ти така весела, завжди посміхаєшся, в тобі скільки енергії.... і т.п...- так мені кажуть мало не кожного дня.
А що мені робити, якщо я просто не вмію плакати??? Весь біль з"їдає мене зсередини, давить, але не виходить через сльози...Він тягнеться чорною ниткою через все моє тіло, аж до кінчиків пальців, обплітаючи шию, і заважає мені дихати...
"Посміхатись!!!" - наказуєш собі, ідучи весняним, сонячним ранком.
"Посміхайся",- кажеш собі, подходячи до компаніїї друзів...
"Ну, посміхнись, будь-ласка, ще разочок...., -молиш себе, розмовляючи вечером з мамою по телефону, - .. все ж гаразд))".


Коли тобі просто-напросто насрали в душу, і ти ходиш притрушена, як колода, і намагаєшся не згадувати (щоб знову не наробити дурниць), що від любові до ненависті лише один крок...от тоді хочется, як слід, проревітись, а, на жаль не можеться...((((

може проржатись, чи добряче бухнути..., нє, бухать не буду, я пообіцяла..короче не знаю, що робити... от так))

хоча, напевно, скоро я на це все заб"ю і далі буду собі щасливою і веселою, і невимушено, як завжди, посміхатимусь)))) але я і зараз, мабуть, щаслива, просто цього не помічаю...))))))))


Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
SezYou!    18.04.2007, 06:13
Оценка:  0
SezYou!
Правильно, ото ну її к бісу ту любов - ото тіки коли рожеві окуляри входять в моду, то тоді тільки всі бігають приспівуючи щось в стілє "Ти одін меня согрєл, лучік мой любімий, ЛМЛ" , а так - ми ж мужiкi, ото випити, шкарпетки по кімнаті розкидати так сказать "шоб создать уют", чи шось таке інше в стілі урбан-мачо, то ми можем, а от дівчат зрозуміть, то вже за межами :01: Бачиш, от навіть на самоприниження іду аби всміхалась, ну хіба то діло плакати - весна ж блін, тим більше судячи по останніх показах українського будинку моди Прет-а-Порте наче дійсно рожеві окуляри в моду повертаются ( ну то звісно не правда, сильно гіперболізована метафора, але я старався)
Durepa    18.04.2007, 06:13
Оценка:  0
Durepa
дякую дуже)))
але то заміточка місячної давності і я вже зовсім не сумую))))
в мене це швидко проходить...

а настрій ти дійсно підіймати вмієш))))))
Реклама
Реклама