Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Божевільна

23 марта´07 1:33 Просмотров: 397 Комментариев: 1
Божевільна. Вільна від Бога. Вільна від себе. Божевільна. Вільна від часу. Вільна від порядку. Вільна від хаосу. Вільна від існування. Богом вільна.
Шкрябаюсь у зачинені двері власної свідомості. Закриваю сталеву пустку паралоном й металом. Некатегорична. Незваблива. Незапалена. Непочута. Божевільна. У Бозі вільна.
Розбиваю пляшки, кидаючи їх у стелю. Скло сиплеться у моє волосся й виблискує там непотрібним сміттям думок. Божевільна. Звільнена Богом.
З посади, з болю, з суспільства, з друзів, з думок, з душ. Без права поновлення і без приймання на облік непрацюючих. Розтоптана ускладненнями в системі. Зачерствіла й сентиментальна. Флегматична й небоязлива. З купою страхів й острахів, та готова до всього. Божевільна. Вільна Богові.
Прострелена скроня виливає мозок на зелений паркан. За парканом працює вже двадцять років зламаний кран. Завтра він впаде й загинуть сімнадцять людей, в тому числі три дитини. Божевільна. Вільна від Божої крові.
Народжена в час будування й модифікації, прогресу й регресу, декадансу й піднесення. Я статично-динамічна. Я статична у матеріальому й динамічна в духовному. Просто кажучи, лінива. І божевільна. Вільна від Божого руху.
Я мала б народитися, коли вже все збудовано, пофарбовано, відрепаровано, відреставровано, стале й не заважає думати. Коли мода стоїть на місці, немає зелених парканів й величезних супермаркетів. Там надто багато людей і моя паранойя. Божевільна. Вільна від Божого переслідування.
Реперзентація власних бажань провалилася ще до початку, бо я не мала жодного бажання розповідати про бажання. Божевільна. Вільна від Божих примх.
Нестерпно щодня їздити повз клятий п"ятиповерховий будинок, в якому залишились частки моєї традиційної ексцентричності. Нестерпно відчувати звичні рухи ката, коли він протирає меч від запліснявілої крові. Нестерпно шукати відповіді на запитання про почуття, коли все закінчилося триста сорок сім років тому, ще додати п"ятнадцять місяців, вісім днів, двадцять сім годин, сорок дві хвилини й міль"ярди бігаючих в мене і з мене секунд. Божевільна. Вільна від Божого початку.
Істинктивно залажу у кімнати на третьому поверсі двоповерхового будиночку, в який ніколи й нікого не запрошують, в якому ніхто не волає, не репетує, рухається повільно і робить так, щоб бути там непомітним. А ще в тому домі ніхто не збочує кактусів. Божевільна. Вільна від Божих кактусів.
Не цілуюся, не кохаюся, не відкриваюся, не розливаюся, не плачу, не жаліюся, не хворію. Читаю про хворобу серця й переймаюся. Переймаюся дрібницями і дріб"язковими почуттями. Переймаюся, бо переймаюся дрібницями і дріб"язковими почуттями. Переймаюся, бо переймаюся, що переймаюся дрібницями й дріб"язковими почуттями. Дрібниці - то найважливіші світи. Божевільна. Вільна від Божих дрібниць.
Розсипаюся бісером на візерунки снів, яким давно вже не раді. Живу ночами і трошки вдень. Світ, поставлений з ніг на голову такий самий нецікавий, як і світ нормальний. Бо вверх там усього лише вниз. І немає жодної різниці. Божевільна. Вільна від Божого напрямку.
Залишена останніми крихтами розуму, розкручена, наче крихкий стотисячелітній папірус, на якому намальована дупа, захола серцем, забута кавою. Пуста. Божевільна. Вільна від Божого сенсу.

Божевільна. Вільна від себе, бо сама собі була Бог.
Пожаловаться
Комментариев (1)
Шумка!    23.03.2007, 01:39
Оценка:  0
Шумка!
порвало на ніц...
Реклама
Реклама