Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

это не была любовь..но что-то между нами было...

23 марта´07 1:33 Просмотров: 386 Комментариев: 0
Брудні манери, гарне обличчя, красиве тіло. Вона була чутливою дівчинкою але в той самий час вона не відповідала ідеалу дівчинки підліткового віку. Чи було в неї кохання? Мабуть, так. Це було тоді, коли вона почала розуміти, що стає великою дівчинкою. Саме тоді, її характер почав складатися. Може ті страждання, що принесло їй перше кохання, загубили в ній чуйну, лагідну дівчину. Стерво! Ось таким терміном можна було охарактеризувати її. Саме такою жінкою, які просто підштовхують під себе чоловіків. Мається на увазі, що такій жінці було під силу зламати чоловічу мужність, впертість, гордість та таке інше.
В неї було багато шанувальників, та жоден з них і не уявляв, що вона може зробити з початкових, лагідних, теплих відносин. Якщо вона ставила перед собою мету, то завжди її поборювала. У її житті не було жодних перешкод. Навіть, якщо за для того щоб дійти до мети прийшлося би використовувати самі жорсткі і підлі вчинки.
Кожний хлопець, який був поруч з нею страждав. Вони всі страждали. Мабуть це відбувалось тому, що її страждання від кохання були ще більшими та болючішими.

Потім настав інший період в її житті. Ніяких відносин. Навіщо? Краще жити тим, чим ти мріяла все дитинство і чим жила. Ось це мабуть творчій період життя. Термін цього періоду був значно великим. За цей час з’явилося багато нового в її житті. Деякі нові інтереси. Нові люди з нових областей.
Поруч завжди був її друг. В неї взагалі не було подружок, жодної. Тільки він. Він був з нею ще з дитинства. Що між ними було? Невже тільки дружба? З ним було зручніше за все. Він міг завжди вислухати, дати пораду, він завжди був прихильником її творчості. Але вона вважала його лише найліпшим другом. Вона не хотіла відчувати щось до нього, бо не хотіла щоб він страждав.
Наштовхнувшись ще на одного хлопця, вона зрозуміла, що вони не всі однакові. Він був для неї якоюсь загадкою. Багато неприступного і непокірного було у ньому. Спілкування з ним завжди приносило багато задоволення. Він нагадував їй, саму ж її. Вони були дуже схожі. Але маленький термін, багато чого вона так і не змогла розкрити в ньому.

Коли творчій період закінчився вона була далеко від того і від тих хто був з нею на протязі останнього часу. Все вийшло! Мета покорена. Зробивши все, можна було кинути це місто, цю країну і поїхати туди, куди вона мріяла вже давно.
Загубила тих людей які завжди розуміли. Чому не з ним? Тому що той хто був найліпшою, найріднішою людиною виявився підлим козлом. Який хотів її зламати. Таким чином загублено все.
І де той що так був схожий на неї?..........

Ти був не менш для мене...ніж я для тебе.


Ніколи не скінчиться біль. Він може надходити, як з фізичної сторони, так і від моральної. Що казати про мораль... Ми часто думаємо про це? Ми робимо вчинки, погані, добрі, необдумані. Все що ми робимо надходить від нас самих. Дуже часто ми розплачуємося за все ж самі...


Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама