Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

сон

25 мая´04 14:41 Просмотров: 424 Комментариев: 0
У Львові врешті перестав падати дощ. А в мене пройшов врешті насмарк і соплі вже не течуть по клаві :о)УРА!

Мені сьогодні снився дивний сон. Дивний у всіх відношеннях. Наче їду я до нього в готель. Але той готель не в чорта на кулічках, а просто під Львовом. Приїжджаю я туди, а то не колишній палац, який він реконструює, а типова недобудована попса.
Отож приходжу я в той готель і найменше, що я хочу, щоб хтось знав, чому я до нього прийшла. Маскуюсь типу журналіст, але в очах всіх інших бачу до себе призирство і не бачу його.
Далі сон повертається дуже цікаво. Виєвляється, що чи не він є серійним вбивцею. В чому був прикіл, я так до кінця і не зрозуміла, але далі події розгортались приблизно так. Я бігла якимсь лісом, мене наздоганяли, я вилізла на старезне дерево і побачила, що гілки одна за одною ламаються. По ідеї, я б мала долізти до самого верху, а потім розбитися. Але скочила відразу і нічого страшного не відбулося.
Далі був обід в тому готелі, багато чужих людей і він. Сидів від мене далеко, не відзивався і навіть не дивився. Після закінчення я подякувала, вийшла звідти, помітила, який це насправді пустир і почала його чекати. Але він не вийшов. Я згадала його очі за обідом, повні байдужості і прокинулась з думкою "Краще б він мене вбив!".
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама