Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чи нормальні люди у школі працюють???маленькі історії...

24 марта´07 10:12 Просмотров: 519 Комментариев: 5
я прийшла до висновку, що у школі ідуть на посаду вчителя-або мазохісти, або навпаки садисти. нормальних людей там майже нема.
чи це нормальна людина, яка виправляє оцінку яка іде в атестат, тому що всі ій приносили горщики з землею, вазочки, рамки для картин...я міркувала що у школі немає хабарництва, хоч у нашій школі, а я помилялася. чи нормальна моя класна руководительниця( дивись фото у альбомі), яка не дозволяє нам сідати на її стілець, навідь коли її немає.коли помічає що хтось сидів на ньому говорить-" хто сидів на моєму стільці??" ще можно додати- хто їв з моєї тарілки, хто спав у моєму ліжку...ще є вчителька з французької, яка коли ми приходимо починає нас грузити своїми проблемами, як ії тяжко, як там її чоловік, як йому теж важко, як на неї кричать заучі...коли вона нас грузить на продовженні 2-х років-це вже страшно.ще є зарубіжка, яка починає щось говорити вголос, а потім перехоже на шепіт, а потім на шевеління губами .ще є Фурман, просто Фурман, це мужик лисий, тупий у розмові, і зовсім без почуття гумору.коли ми прийшли до нього колядувати(якщо це можно так назвати) на хеловін(у нас школа з поглибним вдовбленням англійськой), то він повинен був хоч мілоч якусь дати, нам навідь медсестра дала пилочку для зрузання ампул, а він- посміявся, посміявся, потім сказав що хочете помацати противогаз, ми помацали, він сказав що це дуже страшно і знов почав сміятися, потім ми вже вийшли з його кабінету і почали сміятися з нього. продоження буде!!!
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Bmeatscok    27.03.2007, 18:11
Оценка:  0
Bmeatscok
Свой адресс?))))Не знаю, насколько он правдивый, но находиться на Лукьяновке, а я точно знаю, что Фурман где-то там живет) (индекс и телефон по старому коду - доставал это в 2000 где-то):
Фурман ВВ - 004107 Печенізька Вул. д.35/43 кв.54, тел. 2115031
Blow_kisses    27.03.2007, 18:11
Оценка:  0
Blow_kisses
попрозказуй мені щось із вашого шкільного життя про вчителів, пліііз!
Bmeatscok    27.03.2007, 00:18
Оценка:  0
Bmeatscok
Фурман-Штууурман... мой любимый персонаж))) Велерий Викторович "Шишкарь"ов))). Который всех водит к "Елене Гйигоиэвне"... Интересно, при вас его уже били?))) При мне 2 или три раза... 2, точно 2)). А еще у меня есть его домашний адресс :02:
Blow_kisses    27.03.2007, 00:18
Оценка:  0
Blow_kisses
ммм, а ну дай будьласка дом. адресу, так, для загального розвитку:)))
memory_stick    24.03.2007, 21:41
Оценка:  0
memory_stick
о так, Фурман геній, про нього можна ще багато чого сказати, а ваша класуху точно як в казці про Машу і ведмедів!
Реклама
Реклама