Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Я хочу щоб це прочитали всі!!!

24 марта´07 15:47 Просмотров: 567 Комментариев: 3
Ось! Нарешті! Невже я дочекалась цю мить? Друзі! Ви дивилися за вікно? Ви це бачили? Як взагалі це неможливо непомітити? Я мріяла декілька місяців, щоб сказати це-------"ПРИЙШЛА ВЕСНА!" Люди немов подуріли)))! Усі тобі посміхаються, усі такі радісні... усі прям аж пархають))! Сміх та й годі! Хоча і за собою я стала помічати, що усе все дурне і прикре минуле, перестала й згадувати. Сесія? Та здам! Куди ж я дінуся?? Кохання??Та в мої 18 років за цим убиватися напевно ще рано... Треба радіти, що я взагалі знаю, що це за почуття.. бо деякі до сих пір не впізнали це. Протиріччя з батьками? А як же ш інакше? Це нормально! На то вони і батьки, щоб строїти своїх бешкетників-дітей!!!
ЛЮДИ! Все ж чудово! Життя прекрасне! І тільки спробуйте за мною спорити про це! Лише жага до кращого життя, і все в тебе вийде! Тільки не опусти РУКИ! Вперто йди уперед з високо-піднятою головою, в якій живуть нові еротичні думки, і каварні плани...!!!!
Ну ось і все! Я сказала вам все, що хотіла!!!
Цілую!Ваша КєШа!!!!!!
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Fuck_Im_Dead    06.04.2007, 13:57
Оценка:  0
Fuck_Im_Dead
Тємніци рухнут і свабода
Нас встрєтіт радосна у входа
:01:
from_sky    26.03.2007, 10:21
Оценка:  0
from_sky
:09: нарешті я впізнаю тебе моя люба сусідка) дуже радий що ти так гадаєш) :05: :09:
S_Fidel    25.03.2007, 12:45
Оценка:  0
S_Fidel
Хы хы)) Что правда то правда! После этой зимы, пускай не сильно холодной, но хмурой всем очень хотелось тепла и солнышка)) И вот оно!!! Я сам хожу по улице как дурак и улыбаюсь)) :06:
Реклама
Реклама