Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

про людей

Отредактирована 15 августа´11 17:04 Просмотров: 419 Комментариев: 7
я завжди дивувалася тому, з наскільки унікальними людьми мене зводить життя. я їх навіть якось назвала нереальними і хтось запитав де я беру стільки "нереальних" людинок. самі беруться:) хоча не перестаю повторювати собі, що кожна людина по своїй суті являється унікальною, треба тільки придивитися. що, на жаль, особисто мені іноді буває важко зробити. та я намагаюся)
(хороша ідея, тре буде якось написати хочаб про кількох таких людей, аби їх завжди пам"ятати)
так от. люди приходять. я отримую якісь повідомлення, що вони несуть і даю їм свої. і якщо на те є воля, за деякий час ми знову бачимося, стаємо хорошими друзями..а деякі просто живуть у моїй пам"яті.

не так давно я познайомилася з однією вельми цікавою особою. коли я бачила її востаннє, то вона була дещо розгубленою/загубленою, та все ж посміхалася. надіюся зараз у неї все гарно. та сьогодні чомусь весь день мене переслідує її образ. тож, Батерфляйко, якщо ти якось знайдеш можливість і бажання, то дайся знати. у мене є для тебе щось, а можливо навіть у тебе для мене. буду рада почути тебе.

Пожаловаться
Комментариев (7)
Отсортировать по дате Вниз
charodijka    01.04.2007, 02:25
Оценка:  0
charodijka
ugu!cikavo jaki pisni!ja doma.zavtra podzvonju.zaraz ty vzhe spysh(
prickle_    01.04.2007, 02:25
Оценка:  0
prickle_
еееееее, взагалі-то я не спала)
MadamButterfly    30.03.2007, 23:19
Оценка:  0
MadamButterfly
обовязково напишу їх.. були у моєму плейлісті... та, як ти сама думаю розумієш, це субєктивно... те з чим асоціюються твої слова, чи посмішка, чи якісь історії...
MadamButterfly    27.03.2007, 01:40
Оценка:  0
MadamButterfly
до речі - у мене є пара пісень, які асоціюються з тобою. є також ті що асоціюються з чародійкою. а це майже внутрішній щоденник - куди я заношу найприємниши моменти пов'язані з важливими для мене людьми...
prickle_    27.03.2007, 01:40
Оценка:  0
prickle_
цікаво що ж то за пісні такі...
MadamButterfly    27.03.2007, 01:38
Оценка:  0
MadamButterfly
ніби відчула твій пост!!!
ти як завжди телепат - я сьогодні якось не в своїй тарілці була. зараз приходжу в норму.

а знаєш, я дуже щаслива! тому посмішка з вуст не сходить. іноді буває погано на душі, чи знов туман, але щастя десь глибоко засіло і гріє. і від того що воно таке "безпричинне" воно мабуть нікуди і не дінеться. а отже можу ним поділитись!! ось тільки час відвоюю. тим паче, що бажання тебе бачити/чути є завжди!!!

пс: кожна людина унікальна. але не завжди в позитивному сенсі... вибач, але то так і є... а отже ті "нереальні" люди, що тягнуться до тебе (тоді як ти вважаєш що вони просто тобі зустрічаються), є не тільки унікальними, але і особливо унікальними!!
prickle_    27.03.2007, 01:38
Оценка:  0
prickle_
я рада, що ти щаслива навіть сама посміхнулася :) гарного дня!
Реклама
Реклама
Популярные заметки