Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

митець

27 марта´07 15:17 Просмотров: 272 Комментариев: 0
Митець

Сюзанна стала на підвіконня і сперлась на віконну раму. Чолом вона відчула холод скла. Замислившись на хвилину вона почела хекати на скло, а потім поводивши трохи пальчиком по тому місці де з"явився пар від її подиху, написала одне диш слово:"сенс?!". Одразу ж відхитнувшись від вікна, Сбюзі трохи помилувалась своїм написом, і, вже, через мить, її обличчя знов відчуло холод скла.
Вона дивилась на вулицю, на дерева, на перехожих. Її зачаровував краєвид, все було вкрите снігом, м"яким и пухким. Такий сніг може бути лише в лютому. Великі кучугури цнотинно білого снігу! Складаться враження ніби це не центр великого міста, а якесь поле.
Сюзанна ще раз подивилась у низ, щоб переконатись, що там все ще є великий кучугур снігу. Так, він там був, білий і м"який, так і хотілось впасти у нього і полежати!
Зробивши глибокий вдох, вона присіла на підвіконня не перестаючи дивитись за вікно. Її думки були різнобічними, та все ж таки, в основному, вона думала про свій задум.
Відступивши трохи, я хочу розповісти про цю дівчину. Їй було 20 років, висока, худа, з гострими рисами обличчя. Її зовнішній вигляд був дуже незграбний. Коли вона рухадась, здовалось, ніби, то якийсь дивний птах розмахує своїми крилами. Сюзанна була своєрідною, тому багато хто її не розумів. вона була фотографом, митцем, свою справу вона знала дуже добре.
...Вставши з підвіконня Сьюзі взяла фотоапара, найкращий на наш час і знову повернулась на підвіконня...
Так, вона була митцем. Її фото займали перші місця на багатьох світових конкурсах. Але їй завжди хотілось зробити не просто фото, а легендарне фото, щоб навіть через багато років про нього не забули. Сюзанна дуже довго думала про цей знімок, уявляла найдрібніші його деталі, і ось, нарешті, сьогодні, її мрія здійсниться, а втрати її не турбували.
...Вона почала встановлювати на фотокамері режим сесії на 30 знімків.
Якби ви її побачили в цей момент! Очі горять так, наче в них запалили дві яскраві свічки, щоки палають червоним, а вуста бліді. вона була гарною, напевно найкрасивішою за все своє життя.
Відкривши вікно, вона знов поглянула вниз, нічого не змінилось. Підставивши обличчя холодному подиху вітра, глибоко вдихнула і почала закріплювати камеру так, щоб через об"єктив було видно землю. Це було досить важко зробити, адже вона жила на 9 поверсі.
Через 10 хвилин все було зроблено.
Вона дістала з кишені лезо. На мить на її обличчі з"явився страх, але уявивши своє фото з написом на них: "автор Сюзанна", вона посміхнулась.
Натиснувши на страт, вона різким рухом провела лезом вертикально по венам лівої руки, теж саме зробила з правою. Кров почала швидко капати.
Відчувши, що в її очах паморочиться, вона зробила крок у низ розикинувшируки неначе крила. вона летіла, летіла у низ назустріч снігу.
краплини крові летіли слідом за нею.
Ще мить і вона вже лежить в кучугурі у непреродній позі...
все це дійство зайняор не більше 2-ох хвилин, і все це фіксувала камера.
5 перших знімків просто сніг і шматочки рухів руками. далі був знятий польот з бризками крові, а потім як вона лежить розкинувши руки у різні боки, голова повернута на ліво, волосся розпатлане. Сюзанна лежала в цнотинно білому снігу і її оточували краплини крові... це дійсно зачаровувало!
Смерть заради мистецтва... митець?!
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама