Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Кого запросити на весілля

28 марта´07 13:28 Просмотров: 444 Комментариев: 3
Думаю над списком запрошених на весілля. Проблема з тим як обмежити кількість запрошених людей. З одного боку це моє весілля і я маю повне право вибирати тих, кого я хочу бачити. З іншого боку всі мої жінки-колеги (хороші колеги) одружені і я б мала кликати їх з чоловіками (яких я знаю погано і бачила рідко).
Чи буде гарно з мого боку не запрошувати парами?
Взагалі це проблема. Друзів (справжніх друзів) у мене дуже мало, всі решта хороші знайомі. Не можу знайти межу по якій поділити цих хороших знайомих. Бо одних знаю багато років, але бачити не хочу, інших знаю декілька місяців - і хотіла б покликати. Але якщо покличу останніх, то перші цього не зрозуміють і образяться - бо ж знайомі зі мною довший час.
Заздрю нахабним людям, які думають лише про свої інтереси і бажання, завжди їх відстоюють незважаючи ні на що. Хочу цього навчитись, але не виходить - не те виховання.

зате УРА вже маю сукню
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
М@муля    29.03.2007, 13:19
Оценка:  0
М@муля
это по любому...нам с Костей тож пришлось выставлятся на работах... :01:
М@муля    28.03.2007, 13:56
Оценка:  0
М@муля
для меня тоже была проблема со списком гостей...но в конечном итоге ограничились ближайшими родственниками, естественно с семьями (хорошо, что таких было не много), крестными, самыми-самыми близкими друзями...в конечном итоге получилось 35 человек, зато самые-самые...на нас даже никто не обиделся, если кого -то "забыли " пригласить...

в конце концов это ж была наша свадьба и мы делали ее не для кого-то, а для себя...

а платье это здорово...я была на седьмом небе, когда наконецто выбрала и купила... :4:
immpression    28.03.2007, 13:56
Оценка:  0
immpression
Я наверно тоже так сделаю, а колегам потом придется отдельно стол накрывать
Реклама
Реклама