Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

А я думала інакше...

1 апреля´07 22:32 Просмотров: 479 Комментариев: 2
Блін, ну чому все саме так?! Чому, коли ти починаєш думати, що все вже в минулому, знаходяться люди, які дають тобі зрозуміти, що це не так?! Своїми фотками з останньої гулянки…Чи своїми питаннями типу:”Ну як ви там??? Як там ваше спілкування???”А ніяк…Просто банальне спілкування банальними фразами…І то інколи…Так, через раз…Аська глючить…І, самі того не знаючи і не помічаючи, ці люди дають поштовх до сумних думок…Просто рана, яка вже майже зажила – по крайній мірі я так думала - починає знову кровоточити…Я намагаюсь забути…Не думати…Але, виявляється, що я жива людина…І вмію відчувати…Страждати…Да і радіти вмію…Але це не той випадок…Ти колись сказав:”как то не по себе, когда это читаю… Не знаю почему… Особенно когда понимаю, что это про меня”…не знаю навіть, навіщо я це згадала…Просто так вийшло…А взагалі…Все повинно бути не так! Але…Зараз поки що змінити нічого не можу…Ще й ті вчорашні фотки…Навіщо вона мені це все показувала…Я стараюся не думати…Але…Все виходить само собою…Просто так…Хоча…Значить так треба…Так задумано…Ладно, не зважай…Хай це буде просто потік думок…Такий, як всі інші в цьому щоденнику…Тут все між собою переплітається…Ти…Я…Він…Конання…Страждання…Дружба…І просто життя!...Моє життя…Те, про яке я тут пишу…От так от…Але в кінці кінців все буде добре!.. Я ж В ЦЕ ВІРЮ!
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Poison7    01.04.2007, 22:59
Оценка:  0
Poison7
у меня та же ситуация....мы расстались 2 недели назад я прошу всех не спрашивайте,не говорите о нем.так нет спрашивают,а как ?а вы общаетесь.я думала все пережила так нет сегодня вечер принес слезы и пустоту.....
Esperanza    01.04.2007, 22:47
Оценка:  0
Esperanza
:04: упс...яка ж я дурепа, коли питаю отак як ти написала...фсьо...кара мені на все життя :71: не буду...обіцяю :4: манюнік, і я вірю, що все буде в тебе добре :09: чмокі-чмокі...ти найліпша :01:
Реклама
Реклама