Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Нескоєне

3 апреля´07 0:39 Просмотров: 418 Комментариев: 2
Дивне відчуття кохання. Вона кохає його вірно, трепетно і ніжно. При думці - серце стукає і хвилюється, душа радіє, стає так тепло-тепло.

А розум помічає різні негативні знаки, на яких вона схиблена. Улюблене число тринадцять, а номер його квартири дванадцять - не вистачає одинички. Постійно їй не вистачає одинички до щасливого номера - і у квитків, і в паперах, і навіть паспорт був би щасливим - тільки б ще одиничку.

А у його друга квартира тринадцята. І після випитого вина він подобається їй до тремтіння у ногах. Він обійняв її, як прощався, по-дружньому, по-братському, а вона вловила його запах і відчувала цей запах до ранку. Мріяла, щоб він також запам"ятав її парфумний вітерець.

А потім прийшов ранок, повернулось це дивне і чудове відчуття впевненого кохання і тільки в серці лишився слід незвіданого таємничого нескоєного гріха
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
М@муля    03.04.2007, 12:44
Оценка:  0
М@муля
у меня тоже так бывает...вот уверена же в своих сильнющих чуствах к мужу (и в его ко мне) и понастоящему хорошо только с ним....так нет же надо иногда экстрим-сама же создаю какие-то глупые ситуации, которые приводят к маленьким скандалам и еще большей уверенности в своих чуствах...может так и надо...иногда подогревать наши чуства... :01: :4:
Lilishe4ka    03.04.2007, 09:04
Оценка:  0
Lilishe4ka
Але ж ранком впевнене кохання стало ще сильніше, ще зрозуміліше, ще рідніше.
А жінки дуже часто звертають увагу на такі дрібниці, як знаки...
Я завжди загадую щось, шо б бути впевнена моє чи ні. Жодного разу знак ні підтвердився і результат на лице :05:
:4:
Реклама
Реклама