Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Про сучукрів, матюки, корів, джаз і тюрму

6 апреля´07 10:18 Просмотров: 643 Комментариев: 7
Ну шо, вчора зірвалася на презентацію "Таємниці" Андруховича. Загальні враження від тої презентації (боже,яке пафосне слово!)- таке собі "шось десь".Розшифровую: саме читання нічо так, "Таємницю" я собі, певно, куплю, і з певним задоволенням читатиму. Але презентація... коротше,шо було спокусливо-"ведучий вечора(чи зустрічі,не пам'ятаю)-Сергій Жадан". Мурвакаць,якщо теревенити чорті-де, кожні півгодини вигулькуючи для запитань "а ти?" ,"і що?", "як саме?",ітд називається бути ведучим вечора, то я Франц Фердінанд! Угу,той самий, якого дитинов бачили бабця пана Юрка. І зустріч ця у наших письменників, між іншим, не десята, а лише друга- ніколи було аж так втомлюватис,щоби не вигулькнуло шось живе.
Коротше,так само млявенько пройшли і запитання-нє,в цілому все відбулося непогано, але було якесь очікування іскри, а натяку на ту іскру так і не з'явилося, тож пиляти опісля зустрічі до "Рок-кафе" "спілкуватися з письменниками у неформальній обстановці" якось бажання не виникло. Власне,якщо не зраджують очі,не виникло воно у більшої частини відвідувачів. Нє,то нормально, але...Але.
Опісля завелася у нас дискусія щодо сучукри і сучукрів. Конкретніше, штрих, який загалом то все не сприймає, намагавсо довести, що це все жахливо, базується виключно на темі совка, нікому не цікаво, і взагалі неправильно. Окрема роль була відведена матюкам. На його думку,інвективної лексики в літературі не має бути. І хоча так,я права,наше життя від тої лексики відмежувати неможливо,але ні,я неправа,і література повинна бути священною коровою. Коротше, ні матюкам, а надто матюкам задля епатажу. (ну щодо епатажу він таки має рацію,бо одне діло, як Андрухович матюки пише, і як іх використовує просто в розмові-то органічно. Але от на презентації момент тих-таки тіятральних пауз перед страшними словами "проїбали" і "залуплений пеніс" мав місце.)
Отож години півтори на вулицях вечірнього міста відбувалася така собі дискусійка з екскурсами до Гомера і Діккенса,перестрибами на теми кохання, дружби і віри у щось (либонь,єдине запитання, де я намагалась бути відвертою). Аж раптом нас як цвяхом прибило до місця звуком сурми. Збіса гарним, чистим, цілком джазовим звуком. На другій ноті ми зірвалися з місця, і, перемахуючи через паркани, ламанулися на звук.
Там ми надибали:

дівчинку-аскальницю
хлопчика з гітаркою (тій страшній гітарці щось під тридцять-раритет,блін)
дівчинку-співачку (17 років, але який гарний, глибокий та сильний голос)
двох легінів бикуватого вигляду (в одного з них і була сурма)

Легіні бикуватого вигляду явно просто підійшли на звук голосу дівчинки сімнадцяти років. Як виявилось, сурмач був студіозом місцевого кулька. Цим завдячував він своїй першій вчительці музики Тетяні Леонідівні, і своїм кримінальним нахилам "ну знаете,то-се,наркотики (ну так,по мелочи), еще там..не.ну понятно,все с умом было,ну такое. Я ж со школы распиздяй,вот меня родаки побоялись в бурсу отдавать-вдруг в тюрьму сяду. А тут труба,ну и брательник у меня в кульке учился"
ото такий сурмач. Приятель його взагалі був бикус вульгаріс.Рафінований. "не,блять,я ж тя точна де-та видил!" "эта,а вы шо,абдолбаные? а то у вас глаза-пиздец!" мдя. Але чорт, як гарно грав сурмач! вільно,легко,до ладу імпровізуючи.. це те, що називається "від Бога"... Колись такі люди робили джаз у Новому Орлеані. Згодом всі гуртом умовляли дівчику йти на вокал,і сперечалися, куди-чи в кульок,чи до Глінки. коротше,стало вже не так цікаво. А потім сурмач кудись пішов, пішли і ми, і цілий вечір я плавала у джазових записах 50тих років...
Пожаловаться
Комментариев (7)
Отсортировать по дате Вниз
Аттачмент    08.04.2007, 15:25
Оценка:  0
Аттачмент
если можна то чуть чуть пабыстрее.
Veselkova    08.04.2007, 15:25
Оценка:  0
Veselkova
нельзя блин! я,между прочим,тут не втыкаю,а научную работу делаю!
Аттачмент    08.04.2007, 15:14
Оценка:  0
Аттачмент
пеши исчо.)) :02:
Veselkova    08.04.2007, 15:14
Оценка:  0
Veselkova
угу)
Аттачмент    08.04.2007, 15:07
Оценка:  0
Аттачмент
давай швидше пиши :05:
Veselkova    08.04.2007, 15:07
Оценка:  0
Veselkova
ну і? я ж не тільки тут сиджу)
Аттачмент    08.04.2007, 15:07
Оценка:  0
Аттачмент
:02: я вже написав
Реклама
Реклама