Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

* * *

8 апреля´07 10:43 Просмотров: 274 Комментариев: 1
Моє життя
Моє життя – це лише плід уяви. Люди, близькі мені люди, вигадують мене. Невідомо навіщо. Адже деякі, ні, всі фантазії і мрії здійснюються. Навчитись мріяти – це означає навчитись боротись за справдження своїх мрій. Кажучи улюбленою мовою дорослих, мовою фактів, мрія – це особливий вид уявлення, спрямований у майбутнє, точніше кажучи, формування образів бажаного майбутнього. Це різновид творчої уяви. Мріючи, малюючи картини майбутнього, кожна людина стає художником. Мій напрям - сюрреалізм. Моє життя схоже на запалений вогник, який неможливо загасити.
Невже ти, життя, не розумієш, що для мене щастя? Це означає лише одне – відчувати. Все, абсолютно все проходить, я усвідомлюю це. Навіть життя. Проте смерть варта того, щоб жити, а любов варта того, щоб чекати. А чого чекати? Що таке смерть, життя, кохання? Якщо останнє – це почуття потрібності, тоді хто мене чекає? Для кого цієї миті я дихаю? Хто я без тебе, життя моє? Ніхто... Ніхто без твого подиху. Ти вільне летіти куди завгодно. А про що ще мріяти, коли розкриті крила?!
НЕХАЙ ЖИВЕ ЖИТТЯ, бо я без тебе ніхто. Живи! Живи! Нехай ніколи не згасне у тобі вогонь. Нехай ти вічно будеш тут, поряд, у мені. У моїй свідомості. Будь вічно у моєму особистому світі, поряд, але й водночас, далеко. Занадто далеко, щоб осягнути тебе безмежністю своєї свідомості. Життя моє, я зробила помилку, пустивши тебе до себе. Це була фатальна помилка, бо ти, життя моє, помреш у мені...


Пожаловаться
Комментариев (1)
Soul_of_Child    15.04.2007, 17:20
Оценка:  0
Soul_of_Child
:04: Можливо, колись, але не зараз...
Реклама
Реклама