Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чи не хочете ви до чарівного Львова?

9 апреля´07 18:35 Просмотров: 440 Комментариев: 2


Львів... не треба довго думати,щоб впевнено сказати,що це найромантичніше місто на Україні.Там є все, чим можна захоплюватись нескінченно,а саме: вузенькі затишні вулички,якими можна блукати і забувати про втому, чудова архітектура, якою можна милуватися вічно, дуже привітні місцеві жителі, помірний ритм життя, за якого забуваєш що таке метушня, дуже милі та затишні кав`ярні, посидивши в одній з них довше години починаєш споглядати дуже цікаві картини з життя львівян, що мушу сказати,дуже кумедно, а ще цікаво те що наявність гопоти в цьому прекрасному місті значно менше,ніж будь де. За моїми попередніми підрахунками приблизно у співвідношенні 30%-70%, тобто гарних інтелегентних облич на вулицях значно більше,ніж вищезгаданих любителів шансону. дякуючи всьому цьому Львів має неповторну атмосферу,яка зачаровує і залишається в твоєму серці назавжди. Звісно, всього цього можна було б і не помітити,якби цього разу разом зі мною не було мого милого коханого серденька. Сонечко,дякую тобі за те,що надихаєш.
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
JST    09.04.2007, 19:23
Оценка:  0
JST
Сонечко,поряд з тобою це місто блідло,хоча й залишалось при цьому найкрасивішим в Україні...і вихідні були справді незабутніми,а у вдалості вибору,де їх провести разом,я і не сумнівався...Я дякую Богові,що ти є на цьому світі...Тільки з тобою я зрозумів,що значить "друга половинка"...))
:1:
AliceFox    09.04.2007, 19:23
Оценка:  0
AliceFox
Любчику, це ж семе можу сказати про тебе. Добре було.Дякую Богові від всього серця.Він нас дуже любить. І ми один одного також))))
Реклама
Реклама