Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Спогад про людину

11 апреля´07 12:08 Просмотров: 387 Комментариев: 2

Не жартуйте з білками!

Британська поліція не зрозуміла жарту, який опублікувало подружжя із графства Камбрія у місцевій газеті. Колінові Харроу та його дружині Дженні довелося довго пояснювати правоохоронцям, що насправді вони не тримають вдома повний ящик… сірих білок.

Поліція графства Камбрія на півночі Великої Британії навідалася в будинок колишнього журналіста Коліна Харроу і його дружини Дженні у відповідь на жартівливий лист про білок, який подружжя направили в місцеву газету Cumberland News, повідомляє УКРІНФОРМ.
Напередодні газета опублікувала статтю про те, що люди, які переїхали до графства з півдня Великої Британії, нібито випускають на волю в навколишні ліси сірих білок, щоб відчути себе як удома. При цьому, Камбрія і без того є заповідною зоною, де ще зустрічається цей рідкісний вид тварин.
Подружжя Харроу, яке теж приїхало в Камбрію з півдня Великої Британії, побачило в цій публікації спробу "місцевих" північан потішитися над “мігрантами” з півдня. Щоб не залишитися в боргу, вони написали в газету, що самі щойно прийшли з лісу з ящиком, повним сірих білок, і готові роздати їх іншим мешканцям півдня, які сумують за Батьківщиною.
Однак, як виявилося, жарт не зрозуміли. Читачі газети, ознайомившись з листом, повідомили поліції про жорстоке поводження з тваринами, і подружжю Харроу довелося переконувати поліцейських, які прийшли до них, що вони не є жорстокими живодерами.
"Насправді написаний нами лист не стільки про білок, скільки про представників місцевої меншини, що розглядають вихідців, які оселилися поруч з ними з інших районів країни як інопланетян", заявив Колін Харроу.
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
дышать    11.04.2007, 12:40
Оценка:  0
дышать
Білки....
Такі полохливі і милі))
Вони чарівні :05:
Пустельник_    11.04.2007, 12:40
Оценка:  0
Пустельник_
А в нас біля гуртожитку дві живуть. Бояться, з рук не їдять))) Дивно так: Київ, центр, машини, пил - і білки.....

Я знаю ще одну білку, і ця навряд чи з полохливих!

Белкаааа! Беееелкаааааа!!!
Ты спишшшш????)))))
Реклама
Реклама