Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Не журба. Я брешу.

11 апреля´07 22:40 Просмотров: 464 Комментариев: 2
Я тебе люблю. Сьогодні. Зараз. Тепер. А потім...Ти станеш мені приятелем або ніким взагалі, бо нащо тобі мої несправжні радощі і моє нерозкрите почуття власності?! Ось ти ніби такий гарний, дорий, люблячий чи шо, а в мені кипить червоною отрутою та злість на тебе. Бо недорозкрите почуття власності постійно шипить у вухо, що ти не мій, не мій... А як ти можеш бути моїм? Можеш. Тепер, зараз. І я це люблю. Абсолютно гидко, та так по-чесному. Я люблю лише тих, хто мій, хто зі мною. А інших? Інших... Лише якщо вони покидали мене зі сльозами болю. Люблю ту, що від`їхала далеко і там собі навчається, а ту, що поступово зникала і рідшала, ховаючись за високими колонами рідних приміщень, ту - не люблю.
Жорстоко переплетати в яснім гарячім погляді мою солодку любов і гірку злість. Усе тобі, бо через годину ти вже не мій.
Мммм...ммій. Таке погане слово. Його відносити до любові як вонючий нектар лісових ягід до справжнього соку манго. А я аж кінчаю від слова „мій”, кричу його щосили, потім шепочу, розтягую...Просто повторюю по 7 разів на день: зранку, до і після їжі, перед сном. Щоб не забував. Зміїна натура повторює „мій” ще частіше, та іноді мені приносить задоволення сама думка твоєї належності. Коли мовчу і посміхаюся- то я тебе так привласнюю. А ти не мій, ні. Ніііі, зовсім десь чужий. То тобі просто повезло, що я сьогодні майже байдужа. В житті я не така. В житті я тебе не люблю. Але то знає лише моя зміїна натура. Бо як можна не хотіти тебе сьогодні, зараз, тепер, якщо в тебе всередині той сік манго і очах заникана справжня журба?!
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Love_Song    14.04.2007, 00:41
Оценка:  0
Love_Song
не розумію..чому ми досі нічого не написали разом?? :62: Ка...ми десь губимо себе в тих переживаннях по тим, кого не любимо! це так дивно...кохали би краще сильніше себе..тебе..одна одну. бо інших...а кого іще?? я не бачу, кого ще поважати/хотіти/благати.. :4:
Shoko-Lady    14.04.2007, 00:41
Оценка:  0
Shoko-Lady
а хіба ми вам не уступаємо?%)))
То давай напишемо! Давай і покохаємо справжнісенько сильно вже...
Та коли я тебе обіймаю, ти плачеш ще сильніше...
Що-що?))
Реклама
Реклама