Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Chapel of Sacred Mirrors

12 апреля´07 1:23 Просмотров: 324 Комментариев: 0
Один з моїх улюблених Художників – Апекс Грей.
Сайт на Флеші. Там багато є картин, але особливу увагу хочу звернути на проект «Храм сакральних дзеркал»

Тиснемо розділ Paintings зліва, далі пункт Sacred Mirrors справа і такий самий підпункт. Обираємо Launch Flash Navigator чи Launch non flash viewer.
Далі йде такст, тиснемо continue внизу.

Представляю довільний аматорський переклад «Сакральних дзеркал»
«Коли я відвідував Гауді Собор Святого сімейства в Барселоні, попереду був напис, що запрошував кожного докластися до будівництва храму: наш собор можна збудувати лише Вірою і Пожертвою. Святе сімейство (Sacradа Familia) твориться виключно дарами людей, не котроюсь церковною групою, не урядом, а народом. Людьми, що вкладають у цю будівлю на славу Божу.
Я хочу заохотити вас до будівництва храму, відкритого для усього людства, покликаного посвятити нас у чудо бути живим.
В космосі серед мільярдів галактик. В галактиці серед мільярдів зірок є планета з мільярдами людей – єдина, про яку ми знаємо. І кожен наш подих є чудом.
Наше серце б*ється.
Бачимо.
Відчуваємо.
Смакуємо.
Торкаємося світу.
І інколи ми забувємо це чудо короткої подорожі на Землі. Я присвятив своє життя мистецтву, що показує людям чудо жити, бути людиною, показує трансформуючу силу Любові. Бувають моменти, коли ми дивимося за цю незрозумілу ширму буття. Коли вічний Єдиний сяє крізь шкіру коханої і ми впізнаємо гру, у яку граємо, дорогу, якою йдемо, нашу могутність і Істину, заради якої варто жити.
Давайте збудуємо новий Храм Духу, де в трансформаційній архітектурі буде втілено неназваний міжвірний Дух чистої можливості.
Образ набирає форми.
Це те, що я роблю.
Це те, заради чого я живу.
Будова храму – це спільний акт, сакральний акт.

Чи можемо ми працювати разом, щоб побудувати Храм Сакральних Дзеркал?»

Далі рухайте око по лінії, або почергово тисніть картинки, і тоді ви побачите настіки дивним творінням є наше тіло, цей храм для чистого духу.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама