Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Кому в Росси жить хорошо и свободно?

12 апреля´07 11:10 Просмотров: 201 Комментариев: 0
Вот наткнулся на статью на сайте на занимательную статью. Я не стану давать оценок этим событиям, просто хочу сказать, что мне было бы страшно жить в этой стране. Далее привожу текст статьи на укр. языке. Если есть желание почитать на русском, добро пожаловать на
Прокуратура Сіктівкара (республіка Комі) розслідує кримінальну справу за фактом коментарів у мережі у щоденнику Живий журнал і невтішних відгуків про роботу співробітників правоохоронних органів, повідомив керівник служби блогів компанії SUP Антон Носик.

"На сьогоднішній день у Росії "немає випадків, щоб хтось був засуджений за образу, нанесену в ЖЖ і, сподіваюся, не з’явиться", - зазначив Носик. - Сподіваюся, що в судової системи вистачить розсудливості - якщо її не вистачає в правоохоронних органів - щоб або не розглядати такі справи, або закривати".

У лютому користувач Сава Терентьєв залишив на сторінці місцевого журналіста Бориса Суранова коментар про роботу міліції. Справу заведено за статтею 282 ч.1 ("розпалення ненависті або ворожнечі, що прирівнюється до приниження людського достоїнства"). У випадку визнання провини, блоггеру загрожує покарання від штрафу в розмірі 500 МЗП до 4 років’язниці.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама