Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Лист до сну

12 апреля´07 13:37 Просмотров: 451 Комментариев: 1
Ти уявляєш собі, вже рік часу пройшов. Як час швидко плине!.. Хоча, здається, я сама його прискорювала, адже кажуть час лікує. Ну як ти там? Не голодна? Думаю, що тобі не сумно, бо до мене приходиш вже не часто. Це добре.
Я купила Боню. Кумедна тварина, хоча дуже примітивна. Коли прихожу додому, то більшість часу з ним проводжу – вивчаю його поведінку, намагаюсь привчити до клички (поки що марно). Знаєш як я його називаю – дешевим замінником цукру. Не ображається.
Було важко в перший день коли я його принесла додому. На кожному кроці було порівняння з тобою. Це виявилось не так легко, але потім адаптувались. Тепер дуже цікаво і приємно помічати певну схожість в поведінці з тобою, ніби частинка тебе в ньому. Навіть місце відпочинку він обрав там, де раніше обирала ти. Отак і бавимось з ним.
Як я? Не турбуйся, я в порядку. Так, я до сих пір з Ним. У нас як в пісні – „и хороший мой вот уж столько лет вроде бы со мной, и как будто нет”. Уявляю твій погляд, якби була поруч. Ти його ніколи не любила.
Тато тебе часто згадує. Хоч інколи і до нього заглянь. От він зрадіє.
Ну добре, не буду тебе більше затримувати.
А давай зустрінемось сьогодні вночі? Ну звичайно, якщо ти не будеш зайнята. Як завжди, в тому самому місці – поміж часом, простором, свідомістю.
З думкою про тебе закриваю очі.Пожаловаться
Комментариев (1)
Полiнезiя    13.04.2007, 17:00
Оценка:  0
Полiнезiя
:01: хороший пост
теплий
Реклама
Реклама