Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ще один звичайний день

Отредактирована 15 августа´11 16:58 Просмотров: 375 Комментариев: 4
сьогодні мені хмарні баранчики сказали,що все буде гарно. я їм майже не вірю, але посміхаюся. не можу ж я підвести баранчиків))

трохи раніше..
вот зе факін шіт??!або якого дітька?.яке бігати,якщо я спала лишень дві години!поверніть мою подушку.Рена таки навчилася піднімати мене зранку. рецепт: вибирає зі свого порпсового плейлісту найгірший трек і вмикає гучно. одне й те ж саме по колу..я витримую якісь 10хв і роззлючена йду виконувати обіцянку. на вулиці похмуро і поодинокі перехожі не дають і натяку на оптимізм.роблю зусилля і починаю бігти. остаточно прокидаюся вже як починає підніматися яскрава тарілка Сонця. знову переконуюся, що це найкращий спосіб розпочинати день. як би мало ти не спав і наскільки лінивим не був би.
біжу до уні здавати hometakeexam з яким у мене дещо несклалося..потім інший ехам.всі сидять, готуються. метушня і все таке.. і я чітко розрізняю крик душі: SOL. знову С. я лузер)
прийшла на фінанси. сиджу за першою партою і посміхаюся, мов бовдур.зате викладач зраділа нарешті побачивши мене..може хоч grade нормальний поставить.. настрій потроху набирає повітря під крила. тепер у мене нова тактика: сидіти за першою партою і задавати безглузді запитання/робити розумний вигляд.. може допоможе. хз.
а потім вбита я йшла до дому . і мені посміхнулося Небо...

і що б воно означало?

Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
oreada    15.04.2007, 14:08
Оценка:  0
oreada
ти пішла на танці? вітаю.
я рада що в тебе все добре.
oreada    15.04.2007, 01:59
Оценка:  0
oreada
Десь я вже читала книгу в якій спочатку була розповідь про прожитий звичайний день, так от ти пам"ятаєш, як та розповідь змінилась на оптимістичну. Все в твоїх руках, і мозку.
PS: я по- вечорах бігаю, здається прикольніше, спробуй:01:
prickle_    15.04.2007, 01:59
Оценка:  0
prickle_
еее..щось я не пам2ятаю ту книжку..((
мені зранку зручніше, бо ввечері якось не до того, ми з Реною в різний час приходио до ддому, в парку багато людей, я хожу на танці, і тп + після ранкової пробіжки настрій піднімається і я вже не дратуюся на всіх)
charodijka    12.04.2007, 23:50
Оценка:  0
charodijka
jak by pogano tobi ne bulo z toboju zavzhdy nebo???
horosha taktyka.pislaj jakoji po4uvajeshsja durepoju i pidlyzoju.horosha taktyka.dopomogaje zarobyty avtorytet.a potim tre prosto sydity za pershoju partoju i mona vzhe ni4ogo j ne kazaty.
u mene C z literatury za esse.. nu ne vmiju ja pysaty esse prosto pro knygu.meni potribna globalizacija. jakyj sens v knyzi jakwo jiji ne porivnjuvaty z ljudstvom i zhyttjam?
blin.
dobre,wo pobigala. meni tezh tre.zavtra vstanu zranku i pobigaju.
posmihnysj. zhyttja je.
Реклама
Реклама