Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ФАК!!!!трабл...це капєєєєєєєєєєєц!!!!!

13 апреля´07 22:23 Просмотров: 568 Комментариев: 3
мдяяя...круто нах((((((....Стас ногу зламав ...в двох місцях...тепер мона засунути в ЖОПУ веселу поїздку на козацькі.....і взагалі((((...бля....
сьогодні цілий день з ним таскалася....по лікарнях їздила....він,ідіот їхати ващє не хотів...але я подзвонила таткові...і поставила Стаса перед фактом,що татко вже їде...і завезе нас...хех....=)))але получила в нагороду найголовніше ! він сказав,що кохає мене=)...звичайно не вперше...але....блін...це було чудово....=)...завтра цілий день буду в нього=)...піклуватися про нього буду=)....його батьки їдуть на дачу...так шо він один буде...і йому тре буде моя допомога...і....можливо ночувати залишуся=)

фак....я навіть плакала...от тупо...коли сказали,що в нього перелом....я зірвалася...він цього добре,що не бучив...бо воно йому не тре...нафіга йому бачити,що я плачу?....хех....ну то таке....
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
ayte    15.04.2007, 20:52
Оценка:  0
ayte
доскакався,а я сподівалась, що потягнув... а ти молодчинка, без тебе, хто його знає чим це все могло закінчитись, ти мене взагалі дивуєш, що з людьми робить кохання.....)))
d1rTy*CRUNK  (аноним)  15.04.2007, 00:50
Оценка:  0
d1rTy*CRUNK
аГа.. .сКазал чТо коХае... толЬко.. тоЛку оТ эТого... кАроче... я Б сТасу уДачи поЖилал... поЗвони ИВАНУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IlyaFrame    14.04.2007, 12:02
Оценка:  0
IlyaFrame
pupSik noZQ sLamaL
Реклама
Реклама