Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Holiday

15 апреля´07 16:48 Просмотров: 450 Комментариев: 4
Відпустка за обміном – чом би і ні?

Після виходу на широкий екран фільму “Відпустка за обміном” (The Holiday) туристів, що бажають обмінятися будинками на час відпустки, побільшало. Новий вид туризму вже дійшов до Росії – можливо, скоро зважаться спробувати й українські туристи!

Після виходу на широкий екран фільму “Відпустка за обміном” (The Holiday) туристів, що бажають обмінятися будинками на час відпустки, побільшало. Учасники обміну спочатку знайомляться через Інтернет та показують одне одному фотографії апартаментів, а потім безкоштовно живуть один в одного вдома, повідомляє УКРІНФОРМ.
На міжнародних сайтах із обміну квартирами ще важко знайти українські пропозиції, проте до сусідньої Росії новий вид туризму вже дійшов. Там навіть уже є представництво міжнародного агентства, яке організує обмін квартирами між відпочивальниками з різних країн. Новий для вітчизняних туристів вид відпочинку давно зарекомендував себе у Європі та Америці: традиція обмінюватись квартирами існує там із 1970-х років.
Представники агенцій запевняють, що цей вид туризму, хоч і має дещо ризикований вигляд, цілком безпечний. Таких неприємностей, як крадіжки, пошкодження чи банальне інтернет-обдурення, легко уникнути. Щоб позбутися неприємного відчуття, залишаючи у власній квартирі чужу людину, достатньо краще познайомитись із майбутніми “обмінниками”: деякий час листуватись або зв‘язуватись по телефону.
Туроператори радять усім, хто бажає спробувати, бути активнішими: не варто боятися, що в місті, яке не входить до традиційних туристичних маршрутів, ніхто не захоче відпочивати. Тих, хто бажає відвідати провінційні українські містечка, може виявитись досить багато!


Гарна була п"ятниця: гарно залізти в ковдру, напитися чаю (матьорий, чорний з зеленим і з якоюсь дивною пахучкою), потім обійняти зайця, мишу, собаку і двох овець і нарешті передивитись фільм про шизиків у відпустці. Два тижні лежав диск, як не більше!
Кейт Вінслет - дуже гарна акторка, треба сказати, не чекала такого від американців. Та й хоббіт все ж зумів зіграти майже не хоббіта, а красунчик Алфі - майже не красунчика Алфі. Взагалі фільм зовсім-зовсім не з американською харизмою.
Гарна була субота в Челентано. Піцца вийшла вдала, консервативна і мінімалістична. Кальмари з перцем і оливками - одна з найбільш вдалих моїх піцц (чи піц?)
А неділя, зрештою, теж непогана. Тільки як би його нарешті зосередитись на роботі???
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Запитання дня.
Всі, хто якимсь чином проходив повз цей щоденник і спромігся дочитати до цього місця - прошу не полінуватися і залишити в коменті:

Чи погодились би Ви на відпустку за обміном? Так, ні, або на якихось умовах так?
Що може вийти з відпустки за обміном? (будь-які фантазії з будь-якої точки зору)
Чи робив так хтось із Ваших знайомих, і чим це закінчилося?
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
prickle_    15.04.2007, 21:08
Оценка:  0
prickle_
1. так
2. якби я деякий час знала людину. що може трапитися з моєю квартирою за час їх перебування? цінні речі можна кудись відвезти. і домовитися про компенсацію у разі пошкодження майна от і все.
3. надзвичайна пригода може вийти. ти поживеш в чужій країні, поряд з чужими людьми і традиціями. якщо жити в готелі , то ти почуваєшся геть чужим. а коли у когось вдома, то воно якось ближче, по-домашньому
4.ні
charodijka    15.04.2007, 20:04
Оценка:  0
charodijka
1.tak. 2. osk ja b zhyla v jihnjomu budynku domovlenistj ;"jakwo wosj trapljajetjsja z moji budynkom vony platjatj,jakwo z jihnim-ja".
3. wosj cikave,prosto garnyj vidpo4ynok. 4. ni
Вкус_неба    15.04.2007, 17:00
Оценка:  0
Вкус_неба
Ніхто такого не робив, я б не погодилась. Це якось неспокійно. І взвгалі мені подобається твій стиль розповіді)
Пустельник_    15.04.2007, 17:00
Оценка:  0
Пустельник_
Мерсі за комплімент)) І за відповідь))
Реклама
Реклама