Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

І все ж він поїхав. Дах.

15 апреля´07 20:57 Просмотров: 313 Комментариев: 4
Робочий марафон у неділю тривав 12 годин

КИЇВ, 15 квітня. (УКРІНФОРМ). Робочий марафон тривалістю в 12 годин здійснила цієї неділі 20-річна Анна, співробітниця інформаційної агенції. Причина цього явища психіатрам та соціологам невідома, повідомляє УКРІНФОРМ.
Анна несподівано прийшла на роботу о 9 годині ранку у вихідний день та затрималася там до 9 вечора. Вахтери звернули увагу на майже безперервне клацання клавіш із кабінету номер 112 та відзначили, що того дня Анна була одна на всьому поверсі.
Спеціалісти з медицини відмовляються давати коментарі подібним явищам. "Природа крайнього патогенного працеголізму ще мало вивчена, і тому ця хвороба, на жаль, не піддається лікуванню", - повідомив журналістам головний лікар Київської міської психіатричної клініки Альберт Голошкрябенко. Лікар також зауважив, що випадок Анни не безнадійний. Сантехнік Вася підтвердив, що близько 15 години дня Анна таки покинула офіс на деякий час - імовірно, на обід.
Сама дівчина стверджує, що працювати в неділю їй дуже подобається, і варто було б робити так частіше. "День пролетів, як хвилина. Мені подобається навіть клацання клавіш: це звучить так еротично!" - зізнається Анна.
За день співробітниця випустила 27 інформаційних повідомлень, що в декілька разів перевищує її щоденну норму. Керівництво агенції вже звернуло увагу на цей рекорд та всерйоз планує в цілях підвищення продуктивності зробити неділю повноцінним робочим днем.

Агенція на сьогодні завершує свою роботу та бажає Вам приємного вечора!
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
charodijka    09.05.2007, 18:10
Оценка:  0
charodijka
lol
Пустельник_    09.05.2007, 18:10
Оценка:  0
Пустельник_
=)))))))
prickle_    15.04.2007, 21:11
Оценка:  0
prickle_
:01: оце так працеголік. це ж треба так.. я навіть вчитися весь день не спромоглася, а так щоб працювати.. я тобою горджуся :01:)
Пустельник_    15.04.2007, 21:11
Оценка:  0
Пустельник_
Ого..... Тільки помітила. А відразу і не зрозуміла про дежавю))))
Вчора перевершила сама себе, тепер бачу!))))
Реклама
Реклама